Манука Мед для старіючої шкіри-дивовижну силу активний мед чайного дерева

Чи знаєте ви, що ви можете використовувати мед для старіння шкіри? Цілюща сила меду вже не секрет і не може бути переоцінена. Є регулярні обговорення в засобах масової інформації про те, як чудово і корисно меду полягає в нашому загальному благополуччі і нашій шкірі, зокрема, важливо відзначити, що певний тип меду йде мова в цьому відношенні є мед чайного дерева.

Манука мед виходить з Манука Буша, де він росте, природно, в Новій Зеландії. Він використовується для лікування проблем з травленням і шкірні захворювання. Варто відзначити, що воно було науково доведено, містять спеціальні ферменти, які мають антибактеріальні і антиоксидантними властивостями тим самим роблячи мед зцілення і заспокійливий засіб.

Манука мед хороший для старіючої шкіри, тому що, при місцевому застосуванні, він покращує оновлення шкіри і сприяє утворенню колагену сильніше; тим самим зберігаючи твердість старіння шкіри. Його антиоксидантні властивості також допомагають захистити старіння шкіри від шкідливої ​​дії вільних радикалів. Не дивно, виробляє в даний час додати його в своїх продуктах по догляду за шкірою, вони всі намагаються нажитися на шум (ви дійсно звинуватити їх?) Адже вони знаходяться в бізнесі, щоб заробити гроші

Правда в тому, що все мед чайного дерева не мають такий же рівень ефективності. Вони розраховані на основі їхніх індивідуальних єдиним чинником Манука (UMF) це метод, який використовується для вимірювання рівня антибактеріальних властивостей в мед і будь-які оцінка вище 10 кваліфікує мед як активний мед чайного дерева. На цьому рівні вона містить фермент глюкозооксидазу яка випускає свої антисептичні властивості у вигляді перекису водню.

У зв’язку з вищевикладеним, при покупці продуктів по догляду за шкірою, який містить мед, ви повинні піти на той, який має “активний Манука”, тому що він має унікальну антибактеріальні властивості і великі здібності зцілення ніж всі інші види. Таким чином, сприяє загоєнню дефектів, таких як акне, екзема і псоріаз, тим самим роблячи його кращий мед для старіючої шкіри.

Вона також має більш високий рівень антиоксидантів і допомагає стимулювати імунну систему. Вона живить і омолоджує старіючу шкіру, роблячи її молодше і м’якше.

Інший важливий факт про це класі меду є те, що він ніколи не втрачає його ефективність означає, що вона не має терміну придатності, тільки тепло може фактично зробити його втратити потенцію.

Тепер ви знаєте, переваги використання меду для старіючої шкіри, ви можете перейти на мій сайт і дізнатися більше про лінійці продуктів, який містить активний мед чайного дерева та інші натуральні компоненти, які зроблять вашу шкіру здоровою, пружною і виглядати молодше.