як позбутися від пігментних плям швидко

Чи знаєте ви, що з метою усунення пігментних плям, потрібно обмежити перебування на сонці, використовуйте живильний крем, який пригнічує вироблення меланіну і докласти зусиль, щоб поліпшити здоров’я вашої шкіри? Ось кілька бітів рада для людей, які хочуть виглядати молодо, як вони вважають.

Скільки сонця сприяють віці зовнішній вигляд? У дослідженнях однояйцевих близнюків, дослідники виявили, що ті, хто обмежується час, проведений на сонці було менше зморшок, ніж їх солнцелюбівие братів і сестер. Це місце, яке ви намагаєтеся позбутися був насправді викликані витрачаючи занадто багато часу на сонці без належного захисту.

Якщо б ви були обережні, щоб не витрачати занадто багато часу на сонці, протягом усього життя, ви, можливо, не бачили місці. Але, це не означає, що ви не можете робити все, щоб позбутися від нього. І чи не означає це, що ви не можете відновити старі пошкодження НД

Нові дослідження показали, що креми, що містять антиоксидант коензим Q10 (у спеціальному відновленій формі, яка проникає глибоко) зменшує ознаки пошкодження сонця більш ніж на 30% після шести тижнів використання. Чи означає це, ви можете усунути пігментні плями в шість тижнів? Якщо Коензим Q10 в поєднанні з іншими активними інгредієнтами, Ви можете бути в змозі зробити це ще швидше.

Є поживні зволожуючі креми на ринку, містять білок комплекси, які, як відомо, стимулює вироблення нових клітин шкіри. Комплекси були отримані в дослідженнях, що стосуються регенерації тканин, але вони роблять ефективні омолоджуючі креми, теж.

У молода здорова людина, весь шар епідермісу змінюється кожні чотири тижні або близько того. Процес заміни сповільнюється з часом, однак. У літня людина, вона може бути більш, як два місяці, перш ніж старі клітини від виру, а нові на їх місце.

Білковий комплекс називається функціональним кератину було показано, що збільшення виробництва клітин шкіри на цілих 160%, всього за три дні. Якщо ви уникати дії сонячних променів, нові клітини повинні бути світліше. Найшвидший спосіб позбутися від пігментних плям, то, полягає у використанні поживні зволожуючі креми на щоденній основі, які містять функціональні кератину і кофермент Q10.

Якщо ви дійсно хочете щось швидко, зверніть увагу на речовину під назвою Додаткове-коржик. Він пригнічує вироблення меланіну. Причиною того, що перебування на сонці викликає пігментацію шкіри в тому, що він стимулює вироблення меланіну. 0,5%-ної концентрації покладів коржик пригнічує вироблення меланіну більш ніж на сорок відсотків.

До введення додаткових коржик, єдиний спосіб позбутися від пігментних плям не було, використовуючи креми, що містять гідрохінон. Це погано пахне і викликає паління. У деяких людей, він не пригнічує вироблення меланіну. Він має зворотний ефект, що робить цю проблему ще гірше. Вона була заборонена в деяких країнах, через асоціації з раком шкіри, але все ще зустрічаються в багатьох кремів вироблених в США. Додаткові коржик-не дратує, безпечним і нетоксичним. Він виробляється в Німеччині.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Такі основи того, як усунути пігментні плями і поліпшити здоров’я шкіри, але догляду за шкірою є велика тема. Там завжди більше, щоб вчитися.

Щоб дізнатися більше про унікальні інгредієнти для здорової шкіри і інші неймовірні речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули, відвідайте мій сайт сьогодні.