як зупинити спітнілі руки

Пот є природною процес, за допомогою якого наш організм регулює свою температуру, що підлягає контролю тисячі потових залоз. Це необхідна психологічна процедура, за допомогою якої тіло саме нормалізується. Тіло випускає воду разом з розчинених солей у вигляді поту. Потових залоз виробляє 12 літрів поту в середньому близько 24 годин.

Зазвичай надмірне поту відбувається, коли людина лякається, нервує або в умовах стресу. Але часте потовиділення може привести до одного, дратувався. Аналогічно кількість потовиділення залежить від зусиль діяльності, що людина займається дюйма Тривога сама по собі не є точною причини для надмірного потовиділення. Сказати, докладно, медичний термін «гіпергідроз» пов’язане з сильна пітливість. На цій стадії тіло саме по собі створює надлишок поту, навіть якщо не потрібно, щоб охолодити температуру. Люди, які страждають від гіпергідрозу Palmar мають надлишкову секрецію потових в їхніх руках.

Один відчуває себе незручно стирчати з пітними руками. Вони соромляться, щоб потиснути руку з іншими. Це виглядає дуже ніяково, коли ти залишив відбитки долонь на все, що ви дотик.

Основною причиною гіпергідрозу пов’язано з гіперактивністю симпатичної нервової системи, яка бере участь у таких заходах, як секреція хімічних речовин, включаючи адреналін, збільшення частоти серцевих скорочень і потовиділення. Це частина ANS або скорочено вегетативної нервової системи розташовані в грудній порожнині. Симпатична нервова система відповідає за боротьбу польоті відповідей. Несправне функціонування цієї системи викликає надмірне поту. В іншому випадку, він може також статися через фізичної травми в грудній порожнині або в результаті ураження електричним струмом.

Люди, які страждають від гіпергідрозу Палм відчувати себе мокрою рукою завжди. Це дратує або працюють на клавіатурі комп’ютера або запису на папері. Медична організація має тенденцію процедури для діагностики спітнілі долоні. Існують методи лікування, починаючи з “Голковколювання медитація”. Але раптовий візит до лікаря не може вирішити вашу проблему миттєво. Ви повинні бути піддані сумніву себе знати, якщо це відбувається через надмірне занепокоєння. Тоді справа з тривогою знизить ваші проблеми надмірного поту. У разі, якщо це не ваше занепокоєння або сором’язливість, то консультації з лікарем може вилікувати цю проблему. Лікування, такі як іонофорез і Сімпатектомія операції практикують лікарі. Сімпатектомія операцію ще раз вважалася складним, але тепер стало легше, що це можна зробити ендоскопічно. 99% поту проблеми були вилікувані по всьому світу.

Деякі способи управління пітливість рук

• Носіть з собою рушник, щоб завжди тримати руки сухими.
• Керуйте своїм стресових ситуаціях.
• Якщо симптоми не проходять, зверніться до лікаря, щоб він міг допомогти вирішити вашу проблему з медичними процедурами.

Наше медичний заклад пройшло довгий шлях перетину всіх етапах. Так відповідно, пітливість рук не може бути серйозне захворювання, що можна було їсти. Зрештою це може бути повністю вилікуваний легко через лікування і ліки. Ніколи не соромляться сказати лікареві про спітнілі руки. І все ж рекомендується приймати інтенсивної терапії, щоб уникнути будь-яких побічних ефектів.