як знайти кращих анти-старіння по догляду за шкірою

Старіння шкіри має спеціальних вимог. Оскільки шкіра віків, вона стає суші, тонше і менш еластичні, ніж він спочатку був. Крім того, глибокі і дрібні зморшки стають більш впертими і шкіра стає в’ялою і обвислій. Це тому, що процес регенерації шкіри сповільнюється, оскільки ми старіємо і рівень колагену і еластину починає виснажувати. Саме тому регулярні чистки-тонування-зволожуюча процедура недостатньо для старіючої шкіри. Вам потрібно включити мурашки-старіння по догляду за шкірою у вашій режим догляду за шкірою і приймаємо додаткові догляду за шкірою, як вік.

Переваги продуктів анти старіння шкіри догляд
Омолоджуючі продукти по догляду за шкірою спеціально розроблена для живлення шкіри і відстрочити поява ознак старіння. Вони навіть працюють на зрілу шкіру, щоб зменшити поява існуючі пошкодження і може скасувати його, а в багатьох випадках. Ось деякі популярні переваги використання анти старіння по догляду за шкірою.

Зменшити поява зморшок і тонких ліній.
Зміцнює шкіру і стягує пори
Підсилює шкіру обличчя і робить її сяючий
Органи управління і нейтралізує вільні радикали
Зміцнює шкіру і омолоджує її
Прискорює виробництво волокон колагену і еластину
Стимулює клітинну активність в поверхню шкіри
Зволожує шкіру і інтенсивно зволожує її
Покращує питань пігментації шкіри

обробка продуктів анти старіння шкіри догляд
Анти-старіння продуктів по догляду за шкірою містять могутні інгредієнти, які зменшують ознаки старіння і живлять шкіру ефективно.

Ці компоненти інгібують м’язових рухів і запобігти утворенню зморшок і тонких ліній. Вони можуть також пом’якшити зовнішній вигляд будь-якого існуючого них. Вони проникають через зовнішній шар шкіри і стимулюють вироблення колагенових і еластичних волокон в шкірі. Деякі анти старіння продуктів отшелушивают верхній шар шкіри і дозволяють свіжі клітини з’являтися.

пошуку кращих анти-старіння продуктів
Кращих анти-старіння по догляду за шкірою для вас є ті, які найкраще працюють на вашу шкіру. І це залежить від ряду факторів. Ось кілька порад, щоб знайти «кращий» омолоджуючі продукти догляду за шкірою для вас.

Перевірте інгредієнти, що містяться в анти старіння продукту.
Виберіть продукт, який спеціально обслуговує вашого типу шкіри.
Визначте ваші проблемні зони і використання продуктів, які допомагають зцілити їх.

інгредієнти продуктів анти старіння шкіри догляд

ретинол
Похідне вітаміну А, ретинол є потужним антиоксидантом, який усуває вільні радикали і запобігає пошкодження шкіри. Ретинол також відомий як Сітківка, ретиноєвої кислоти і третиноїн. Сітківка є дуже популярним інгредієнтом, який використовується в анти-старіння продуктів, які допомагають зменшити зморшки і тонкі лінії, поліпшення пігментації шкіри і стимулюють вироблення колагену і еластину. Він також підтягує шкіру пори. Крім того, вона дуже ефективна в лікуванні акне і розацеа.

альфа-оксикислоти
Відомий як АНА, вони отшелушивают поверхню шкіри, щоб видалити мертві клітини шкіри і стимулює ріст нових і свіжих клітин шкіри. Він покращує зовнішній вигляд шкіри і робить її більш променистої. Популярна форми АНА включають гликолевую кислоту, молочну кислоту і саліцилову кислоту. Вони проникають через поверхню шкіри і сприяти виробленню колагену і еластинових волокон.

Слід зазначити, що альфа-оксикислоти збільшити шкури сприйнятливість до сонячного світла і, як наслідок, шкіра стає більш схильних до сонячних променів. Таким чином, важливо використовувати хороший сонцезахисний крем якості разом з AHA продуктів догляду за шкірою.

вітаміни
Вітаміни пропонують безліч переваг для шкіри. Різні вітаміни володіють різними властивостями, які пропонують різні переваги шкіри.

Вітамін А – Це потужний антиоксидант, який зменшує поява зморшок і тонких ліній і стимулює клітинний процес оновлення. Деякі з популярних форм вітаміну А є ретинол, ретинолу пальмітат, ретинол і acetene Ретініллінолеат.

Вітамін С – Всенародно відомий як аскорбінова кислота, вона допомагає підвищити тонус шкіри і покращує колір обличчя шкіри. Він широко використовується в яскравості по догляду за шкірою і макіяжу продуктів і робить шкіру виглядати молодше. Крім того, він підсилює кровообіг.

Вітамін Е – захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів сонця і створює бар’єр вологості, щоб зафіксувати вологу. Це запобігає знебарвлення шкіри і прискорює рекуперативної потужністю шкіри.