як зберегти засмагу після самостійного засмаги

Я засмаги це вірний спосіб отримати здорову засмагу без страху викликати розвиток раку шкіри. Через це факту, все більше і більше американців купують сонце засмага лосьйони, креми, і спреї, які дозволяють їм спорту залитих сонцем світіння будь-який час вони хочуть, Äîwhether влітку або взимку. Але тепер виникає питання про те, як подбати про те, здоровий рум’янець ви отримуєте від самостійного засмаги. Справді, дуже важливо для вас, щоб звернути увагу на деякі речі, які можуть пошкодити ваш загар або зробити його нерівномірним.

Для тих з вас, хто є прихильниками самостійного засмаги або тих, хто збирається використовувати тьмяний засмаги, ось кілька корисних порад про те, щоб стверджувати, що здоровий засмага!

* Зачекайте, поки він повністю висохне. Дону, АОТ бути нетерплячими, коли самостійного засмаги. Уважно прочитайте інструкцію та зверніть увагу, як довго йому потрібно для штучної засмаги лосьйон для просушування. Тоді, просто щоб бути впевненим, додати додаткові 5-15 хвилин на час, вказаний, Äîjust щоб переконатися, що сонце засмага продукт, який ви, Äôve прикладного висохне достатньо. Потім надіти що-небудь вільно, принаймні годину, таким чином, що ваша одяг не буде поглинати деякі з автозагара рішення. Це зроблено для запобігання нерівномірного засмаги.
* Уникайте контакту з водою і пітливість. Щоб переконатися, що ви отримуєте ще і стійкий загар, тримайтеся подалі від напруженої діяльності, яка змусить вас попотіти. Крім того, необхідно триматися подалі від води, тому Дону, АОТ прийняти ванну! Переконайтесь, що ваше тіло залишається сухим протягом як мінімум трьох годин після нанесення. Це дозволить автозагара лосьйон повністю вбралася в шкіру. Якщо ви можете витримати, будь ласка, почекайте не менше 8 годин, перш ніж приймати душ.
* Чи не відшаровується. Обов’язково для відлущування і зволожують ну принаймні за кілька днів до самостійного засмаги. Ви повинні переконатися, що ваша шкіра гладенька для рівномірного і стійкого загару. Але як тільки ви, Äôve застосовуються ваш загар, Дону, АОТ відшаровується, як це зітре загар від вашої шкіри.
* Зволоження. Регулярно застосовуючи лосьйон для вашої шкіри є одним із способів забезпечення того, щоб ваша шкіра зволоженою. Зволожуючий подовжує ваш загар, а також зберігає його форму, що світиться золотий Подивіться Браун.
* Уникайте використання певних продуктів. Взагалі, є продукти по догляду за шкірою потрібно уникати, якщо ви хочете зберегти ваш загар. Читайте пакет, який поставляється разом з продуктом штучної засмаги, щоб бути впевненим. Як правило, речі, щоб уникнути є: (1) Все, що з відбілювачем, як відбілюючі лосьйони і мила; (2) Продукти, які перешкоджають росту волосся, які роблять ваш загар жовтіють, (3) препаратів для лікування акне; (4) продукти, які містять спирт як тонери, (5) років ігнорує продуктів, які спрямовані на збільшення швидкості регенерації шкіри, і (6) і очищаючі засоби для зняття макіяжу.
* Нанесіть другий шар для отримання більш темного засмаги. Після того як ви, Äôve прийняла ванну, ви можете поставити на друге покриття для Вашої нової застосовуються засмагу. Переконайтеся, що ви дійсно хочете темний відтінок, перш ніж намагатися добити автозагара трубки на одному диханні.