як застосовувати рум’яна

Наносити рум’яна на обличчя, щоб бути схожим на природний блиск ваших щік і спостерігати за потоком компліментів дюйма натяку на макіяж Рум’яна … і ви можете виглядати свіжіше і красивіше. Хитрість полягає у виборі кольору рум’ян і навчитися застосовувати рум’яна правильно. Але часто рум’янець залишається найбільш часто неправильно макіяж косметика. Коли справа доходить до застосування рум’ян, менше, тим краще. Рум’яна є кращим способом, щоб акцентувати і підвищити ваші вилиці. Залежно від зовнішнього вигляду ви хочете досягти ви можете розглянути можливість використання в якості рум’ян маркером або контуром, а в деяких випадках обидва.

Є кілька факторів, які слід враховувати при виборі рум’ян. Першим є вибір правильного кольору, а другий є вибір правильного рум’яна для вашого типу шкіри.

червоніти колір:

Ярмарок тону шкіри найкраще підходять для рожевого, темно-жовтий, бежевий і червоніє. Темними тонами шкіри виглядати краще в відважувань якщо вони прохолодніше і Auburns бронзи або багатих, якщо вони тепліше. Для оливкового до жовтого тону шкіри, спробуйте червоніє в міді, мигдаль, і теплі коричневі відтінки. Нарешті, засмаглою шкіри часто виглядає краще в теплі кольори, такі як персик, кораловий, абрикосовий і помаранчевий. Зміни інтенсивності рум’янець – сміливі кольору для темної шкіри і м’яких кольорів для справедливіше шкіри – допоможе вам досягти природний блиск.

червоніти типу:

Порошкові рум’яна забезпечують природний вид обробки. Взагалі це легко наноситься, йде на гладкій і добре поєднується. Застосовують при широким пензлем після застосування вашого тонального крему або пудри. Виберіть текстуру, яка є чистою і легко може спиратися. Крім порошку рум’яна рекомендується для жирної.

Крем червоніє є масла. Нанесіть подушечками пальців, щоб дати більш точні і навіть результат. Крім того, крем рум’яна суміш легко і забезпечує природний результат. Крем рум’яна підходять для нормальної та сухої шкіри. Крім того, крем рум’яна рекомендується для сухої і зрілої шкіри, як це легко вписується.

Належного застосування рум’ян з правом кольору можна додати вимір у ваші обличчя і підкреслити ваші риси обличчя. Рум’янець може додати глибини і видовжене обличчя і зробити його тонше.

Наносити рум’яна макіяж:

Використовуючи невеликі штрихи, м’яко підмітати рум’ян Кисть вилиці до лінії росту волосся. Використовуйте хороший червоніти кисті. Для особливо реалістичний погляд застосувати трохи рум’ян на верхній частині лоба, підборіддя і перенісся.

Наносити рум’яна пензлем щоці кольору злегка по яблуко щоки за допомогою коротких, вгору-вниз вертикальні штрихи рухається в бік верхню частину вушної раковини в каплевидной форми з тонкою частини у верхній і більш широку частину у напрямку до носа .

Проведіть пензлем по щоці приблизно в три рази, завдяки чому мазки і назад або колом. Покладіть великий усмішкою на обличчі так що ваші щоки підбадьоритися (ці яблука щік), і ви навіть можете побачити деякі ямочки. Покладіть кисть на ваших щоках і зробити удари з пензлем з ваших щоках (у бік носа) у бік вашого обличчя (до вух). Переміщення кисті по колу, а перед тим, щоб зробити інший бік вашого обличчя.