як боротися з густими бровами

Брови є одним з найбільш характерних особливостей на Вашому обличчі. Особа є важливою частиною людського тіла, в яких жінки хочуть поліпшити наші риси обличчя і виглядати красиво. Густі брови можна зробити двома metods і вони урізають і воском. Віск є більш дорогим, ніж обрізка. Але воском більш ефективним Thean обрізки обусловленно тривалість брови волосся росте.

Для густих брів деякі стилісти пропоную спробувати воском процедуру кожні три-чотири тижні. Вони також допомагають відтінити очі від сонця. Регулярне технічне обслуговування допоможе зберегти ви шукаєте доглянутими. Правильна корекція брів може призвести до позитивних змін в зовнішньому вигляді. Зростаюча можете обрізати волосся брів з групою і рости після 2 чи 3 тижні. Це може бути важко, щоб зробити це самостійно. Густі брови являє собою процедуру, що ви хочете запитати вашого перукаря, щоб виконувати.

Поради для густих брів

Брови повинні бути воском кожні 3 тижні.

Якщо вони густі, то ви, мабуть, слід мати їх у порядок. Просто зайдіть в будь-який салон які воски і вони зроблять це за вас. Вони будуть формувати їх на основі природної форми брів.

Дуже товсті і широкі брови – Лівер деякі волосся під арку брови і дати належну форму брів.

До перукарню чи манікюрний салон, і вони можуть просто очистити їх небагато, де вони знаходяться, що не густе. Але я не рекомендував би “вищипування” їх за своїм розсудом … тому що ви могли зіпсувати їх.

Використовуйте олівець для брів для надання форми до брови.

Провести уявну лінію від внутрішнього куточка ока вгору і тільки зривати минулому, що лінії (між очима). Крім того, не зв’язуйся з верхньою аркою брови – це виглядає підробленої, і уникайте пуголовка вид худий на вулиці, раптом жиру на внутрішній стороні.

Використовуйте гребінець і пару нігтів гребінець ножиці брови вгору і крайку по comb.Then зривати це може бути підходящим для вас.

Використовуйте щітку з фірмою, коротке волосся. Це створить більш м’якою, більш природний, але точні погляд.

Піти в салон і є професійна вихопить – сказати їм, що ви просто хочете, щоб дати їм форму і не знижувати їх до тонкої лінії.

Коли волосся спливає в місці, де навіть bushiest брови поза красиво сформований густі брови, вирви це, але не самою бровою.

Щоб використовувати гребінець брів і гель для волосся.

Не робіть помилку, вищипування їх pecil тонку лінію. Це буде занадто багато для неї обличчя і зробити її виглядати нерозумно так змінитися. Початок повільне.

Якщо ви не хочете піти в професійні з фінансових причин, ви можете, але брову трафарети, малювати лінії олівцем для очей, а потім вискубувати все, що лежить поза ліній таким чином, ви не будете overtweeze і ви отримаєте хорошу форму .