чотири кроки, щоб розтяжок вагітності безкоштовно

Вагітним жінкам страх тих Вагітність розтяжок. Доброю новиною є те, що існує чотири простих кроки, які ви можете зробити, щоб допомогти, щоб запобігти їх з вами відбувається.

Крок 1 – Розуміння того, що розтяжки

Швидке збільшення ваги будь-якого роду ставить вас на більш високий ризик для розтяжок, тому що, коли шкіра розтягується, стає слабкішим. Це може призвести до пошкодження колагену і білків в шкірі, яка потім викликає розширення кровоносних судин викликає червоні або фіолетові ранніх розтяжок. Намагаючись не набирати вагу занадто швидко під час вагітності, ви можете знизити ризик пошкодження шкіри.

Крок 2 – Пийте багато води.

Вода допоможе зволожує шкіру і зберегти її пружною. Суха шкіра пошкоджена набагато швидше, ніж зволожена шкіра і більш схильні до розтяжок. (Пам’ятаєте, що напої з кофеїном також викликати зневоднення, так що вони не зараховано споживання рідини!)

Крок 3 – їсти здорову збалансовану дієту.

Багаті поживними речовинами продукти допомагають зберегти шкіру у хорошому стані. Пісне м’ясо, сири, фрукти і овочі, містять дуже важливі поживні речовини, які допомагають вашій дитині рости і допомогти вашій шкірі залишатися здоровою теж!

Крок 4 – зволожувати, зволожувати, зволожувати!

Інвестуйте в деякі більш-позабіржовому продукти, такі як масло какао і Trilastin! Вони можуть зменшити ваші шанси на отримання розтяжок за рахунок поліпшення здоров’я вашої шкіри. Вони працюють, щоб зберегти вашу шкіру пружною і зволоженою. Вони можуть навіть працювати, щоб запобігти великій пошкодження шкіри, перш ніж це відбудеться.

Беручи ці чотири кроки стрейч профілактики марки, у вас є дуже хороший шанс уникнути страшної розтяжок вагітності.