хірургія століття допомагає позбутися почуття, дивлячись старше

Косметична хірургія століття або блефаропластика робиться, щоб поліпшити зовнішній вигляд верхніх або нижніх повік. Основним завданням верхній операції повіку, щоб видалити надлишок шкіри і жиру, в той час як мета нижню повіку хірургії, щоб видалити надмірний жир головним чином. Жиру в нижніх повіках є генетичним ознакою і називається багатьма як набряклість. Як правило, пацієнти говорять, що вони виглядають старше, ніж вони відчувають, коли вони дивляться в дзеркало.

Верхню і нижню повіку операція може бути виконана самостійно або в поєднанні з додатковою косметичної хірургії, такі як підтяжка обличчя або ринопластика. Пластика повік підсилює свою зовнішність і дає погляд, щоб бути добре відпочив. З процесом старіння, шкіра, як правило, щоб розслабитися, м’язи, як правило, слабшають, і жир навколо нижньої очей має схильність виступати і накопичуються навколо очей, що призводить до появи опухлі.

Розріз для верхньої блефаропластики процедури виконаний по природній складці століття. Після точного вимірювання жиру і надлишок шкіри видаляється, розріз закрито з розчинною швів.

Нижньої повіки розріз знаходиться на внутрішній стороні нижнього століття. Якщо є надлишок шкіри на зовнішній частині своїх нижніх повік, маленька щіпка видаляється під лінії вій. Це зазвичай закриті клей клей тканини. Розріз майже непомітний на три-чотири тижні після операції.

Блефаропластика може зайняти від одного до трьох годин. Для цієї процедури, пластичний хірург робить розрізи по природній лінії ваших століття, в складки вашого верхні повіки і безпосередньо під віями в нижній частині кришки. Розрізи може поширитися на гусячі лапки або сміятися ліній на зовнішні куточки очей.

Якщо у вас є кишеня жиру під ваші нижні повіки, але не потрібно мати ніяких знятої шкірою, ваш пластичний хірург може виконувати транскон’юктівальная блефаропластика. У цій процедурі розріз робиться всередині нижньої повіки, не залишаючи видимих ​​шрамів. Це зазвичай виконується на більш молодих пацієнтів з більш товстими, більш пружною шкіри.

Ваш пластичний хірург буде доручити вам тримати голову підвищеним протягом декількох днів. Холодні компреси використовуються для зменшення набряків і синців. Це триває від декількох тижнів до місяця. Лікарі рекомендують очні краплі, так як ваші повіки можуть відчувати себе сухо спочатку і ваші очі можуть спалити або свербіж. Протягом перших декількох тижнів ви можете також випробувати сльозотеча і чутливість до світла і тимчасові зміни до ваш зір, такі як розмиття або подвійне зір. Як тільки Шви знімаються набряки і зміна кольору навколо очей буде поступово спадати.

Починаючи з 2004 року, пацієнти Advantage швидко стає найбільшим сваха ради сертифікованих пластичних хірургів в світі і визнається в якості провідного джерела інформації про косметичної та реконструктивної пластичної хірургії – відповідність понад 9000 людей з пластичними хірургами.