природних методів видалення міль

Якщо у вас є молі ви, можливо, вважається отримання їх усунути. Проте не всі родимки непривабливий, багато людей просто воліли б мати їх викорінити. Видалення родимок може бути дорогим. Коли мовляв досить велика отримувати викоренена хірургічним він може залишити рубці, які можуть бути ще гірше, ніж збереження моль. З’ясувати, як для видалення родимок через домашні засоби заощадить вам багато, коли ви вважаєте, це не правило, не менше ніж за $ 50 баксів, щоб просто ходити в кабінеті лікаря. Видалення будинку моль також може заощадити ваш час. І це навряд чи варто вам нічого, щоб знайти шляхи для простого лікування у вашому власному домі.

всеосяжного Видалення родимок

Є насправді будь-яку кількість природних рішень на ринку, вам потрібно використовувати у спробі видалення родимок. Кілька робіт, а деякі ні. Ви не будете знати дуже добре, що відповідає вашим потребам, поки не спробуєш декілька процедур. Одним з методів, здається, працює добре включає використання касторової олії.

Ваші поставки

Для цього ви повинні мати деякі основні продукти харчування. Вам потрібно буде касторової олії та випічки соди. Вам також буде потрібно кілька бинти, алкоголь для дезінфекції, гострою голкою і пилочку.

зробити пасту

Змішайте невелику кількість однакових частин касторової олії та випічки соди разом, щоб створити пасту. Не робіть додаткову кількість, ніж вам може знадобитися. Це не важко, щоб змішувати і коли ви дозволяєте йому викладені він втрачає свою силу.

Якщо кроти спеціально тверді або жорсткі зверху вам може знадобитися змочити їх гарячою водою протягом не менше 15 хвилин. Якщо ви не можете ввібрати його гарячу тканина може пом’якшити його. Промийте голку і опустіть її в спирті для дезінфекції та стерилізації. Террі ваш моль сухою. Ви можете зробити нуля в середині моль допомогою голки. Це пояснюється тим, паста може потрапити у ваш кореневої. Протріть верхню використанням наждачним дошки, щоб відкрити його ще більше. Покладіть пасту по вашій мовляв покриття повністю. Помістіть пластир на місці. Змініть пов’язку і додати нові пасти кожен день, але це не може бути необхідним, щоб не подряпати вершині знову. Видалення родимок може заощадити ваш час і гроші, коли ви робите це вдома.