природних косметичних продуктів перелік отримав ці 3 компоненти вищого

У ці дні, ви бачите природних косметичних продуктів рекламуються скрізь. Перейти в універмаг, і ви, Äôll бути вражені вибором. Дивитися телевізор, і ви, Äôll см. шкіру крем комерційних. Читати журнал, і ви, Äôll ковзають оголошення лосьйон для тіла.

Здається, що ви, Aore завжди попереджають, щоб піклуватися про вашій шкірі. Ви чуєте, використовувати наш продукт або зморшки і лінії будуть виникати. Кожа почне провисати. Компанії свідомо використовувати тактику залякування на споживачів, тому що вони працюють.

Якщо ви, Aore безнадійних спроб повернути ознак старіння шкіри, ви можете бути легко переконати зробити імпульсу покупки. Але почекайте, Дону, АОТ зробити це!

Купівля-то на імпульсі, із самої назви, означає, що ви Дону, АОТ знаю багато про продукт. Це, AOS добре, якщо ви, Aore купувати щось, як взуття. Взуття взуття. Навіть якщо ви візьмете їх додому і дізнатися пізніше, що вони пошкодити ваші ноги, ви можете повернути їх.

Але натуральні продукти по догляду за шкірою різні. Коли ви трете шкіру крем на шкіру, він, AOS всмоктується через пори в кров і тканини. Які інгредієнти ви ставите у ваше тіло? Чи є серед них шкідливі? Чи є вони ефективними? Ви виграли, АОТ знає про це, не вивчивши продукт.

І все ж, AOS відносно просто оцінити ефективність натуральних продуктів по догляду за шкірою.

Просто зосередитися на інгредієнти.

Ось три з кращих:

Бурих водоростей вакаме. Він містить ряд вітамінів і мінералів, необхідних для здоров’я шкіри. Дослідження також показали, що цей екстракт допомагає шкірі зберегти рівень білка високою. Пружність вашої шкіри залежить від білків, вони є основним чинником у відновленні тканин.

Мед. Це показує чудову антибактеріальними і антиоксидантними властивостями. Це означає, що він має право, щоб допомогти залікувати інфекцій, порізів, опіків. І це також допомагає відновлювати пошкодження вільних радикалів на клітинному рівні. Мед також було відомо, щоб зникнути розтяжок і рубців виходячи згладити шкіру і без плям.

Один тип мед, мед чайного дерева, була визначена має найбільш ефективним для здоров’я шкіри.

Масло жожоба. Він відчуває, як рідкий віск і має двопроменевих зволожуючий впливають на шкіру. По-перше, він глибоко проникає в шкіру. Потім він висихає, прозора плівка і замки в вологи. Це також блоки бруду і кіптяви від попадання в пори і притуплення сяйво вашій шкірі.

Це всього лише три корисних інгредієнтів. Тим не менше, я не був би, АОТ купити будь-який крем, поки я не міг бачити повний список інгредієнтів. Крім того, хороші, ви також повинні знати, які інгредієнти шкідливі. Дві з них ви повинні абсолютно не наносите на шкіру.

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися більше про те, що слід і чого не повинно бути в натуральних продуктів по догляду за шкірою.