популярні догляд за шкірою догляд за шкірою Х’юстон Х’юстон наближається

Для більшості жителів Х’юстона, методи догляду за шкірою переважно нехірургіческіх і неінвазивні. Через це, найпопулярніші процедури по догляду за шкірою в цій техаського міста є Ботокс лікування, лазерне шліфування шкіри, хімічний пілінг обличчя і мікродермабразія.

Якщо вам цікаво, про ці п’ятірку Х’юстон процедур по догляду за шкірою, читайте на огляд кожного разом з інформацією про те, де знайти ліцензованого практиком.

мікродермабразії в Х’юстон, Техас

Мікродермабразія є основною процедурою, щоб мінімізувати появу зморшок і тонких ліній і зменшенню наслідків пошкодження сонця і зміна кольору шкіри. Вона може бути виконана будь-яким шкіри Х’юстон професійного догляду, в тому числі дерматологічні кваліфікованих медсестер та естетики.

Тому мікродермабразії використовується м’яка абразивна лущитися мертві клітини шкіри, пацієнтам рекомендується уникати сонця і будь-яких продуктів, що містять отшелушивающие властивості, як Retin-A або альфа-гідрокси кислоти, перед проходженням лікування.

Мікродермабрасіон витрати, в середньому, близько $ 75 і вище для кожної обробки, залежно від розміру площі та кількості процедур придбали. Більшість пацієнтів, що вимагають від 3 до 6 процедур, щоб отримати бажаний результат.

хімічний пілінг – виявлення ви молодше

Хімічний пілінг вважається медична процедура в Техасі, тобто ваші Х’юстон догляду за шкірою повинні бути професійні дерматологічні медсестра, дерматолога або іншого сертифікованого лікаря.

Хімічний пілінг є ідеальним для нерівномірно пигментированной або пошкодженої сонцем шкіри. Більшість хімічного пілінгу складаються з гліколевої кислоти або трихлороцтової кислоти або комбінації цих двох. Процедура зазвичай включає від 7 до 21 днів на відновлення, і в цей час пацієнт повинен уникати перебування на сонці або можливих подразників шкіри.

Лазерна шліфовка шкіри в Х’юстоні

Лазерна шліфовка шкіри використовується для зміни кольору шкіри, пігментних плям, шрамів від вугрової висипки, варикозного розширення вен і зморшки. Лазерний промінь проникає глибоко під поверхнею шкіри, маючи на увазі наступні результати, як правило, довше, ніж ті, що передбачені хімічний пілінг або мікродермабразія.

Після процедури лазерної шліфовки шкіри, ви, швидше за все, відчувають помірний набряк і дискомфорт. Ваш Х’юстон догляду за шкірою Доктор тоді призначить вам пакети з льодом і м’яким знеболюючим. Хоча рідко, почервоніння може тривати протягом декількох тижнів.

Ін’єкції ботокса

Ін’єкції ботокса є превентивним заходом і зворотну лікування наказано і багатьма професіоналами шкіри Х’юстон допомоги. Препарат обмежує здатність м’язів обличчя стискатися, тому зменшення зморшок і одночасно перешкоджають утворенню нових складок.

Через ботокса триває всього близько 3 до 4 місяців, поточного використання продукту необхідно, щоб побачити довгострокових результатів.

знайти лікаря, Х’юстоні або практиком по догляду за шкірою

Якщо ви шукаєте для кваліфікованого шкіри Х’юстон медичним працівником або лікарем, спробуйте даних членів на національному Коаліція косметологи або Техасі дерматологічного суспільства.