новий “посмішка формочок” допоможе Вам зробити кращий перше враження

Ми не хочемо в це вірити, але це правда. Чи виглядає справа.

Кожен знає, що це важливо, щоб добре виглядати на співбесіду або конкурс краси, але скільки виглядає справа в повсякденному житті? Є привабливі люди отримують краще обслуговування, більше грошей, більше престижу? Багато досліджень соціології сказав, так.

Наприклад, “Dateline NBC” сегмент порівняно різних “повсякденному” відповіді на жіночі і чоловічі моделі з відповідями на середній погляд жінок і чоловіків. Майже у всіх випадках, в результаті падіння документи, щоб бути “втрачені в місті”, моделі розглядалися значно краще, ніж їх колеги. З фактами як вони, це не дивно, чому люди йдуть на багато чого, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд.

Коли справа доходить до краси Boost, багато людей починають з їх посмішкою. Яскрава, здорова усмішка може негайно зміцнити зовнішність будь-якої людини. Ось чому все більше і більше людей відвідують їх стоматологів для косметичних процедур для поліпшення зношені, деформовані і нерівні зуби.

Тим не менш, вініри, які традиційно використовуються, як правило, пов’язані з дискомфортом і болем. Вони викликають у пам’яті довгий, болючий години в кріслі стоматолога. Але тепер, нові технології, такі як Люмініри по Cerinate, робить посмішку підвищення процес легким і безболісним. Люмініри контактних лінз тонкий, напівпрозорий супер “посмішка формочок”, які роблять зношені і деформовані зуби дивитися пряміше, більш рівномірне і постійне білих в найбільш природним способом.

Люмініри, яке може бути зроблено тільки з Cerinate Фарфор мають велику перевагу. Процедура практично не вимагає видалення чутливих тканин зуба до застосування. Це не означає ін’єкцій і практично без шліфування, свердління, гоління або зрізаючи зубів. Оскільки процес настільки простий і ніжний, чутливість зазвичай відчувається після традиційної процедури відновлення усувається.

“Люмініри міняють спосіб поліпшити стоматологи зуби, даючи пацієнтам впевненості, щоб піти на посмішку вони завжди хотіли”, сказав Девід Nusblatt, стоматолог в Нью-Йорку.

Всього за два візити до стоматолога, ви можете мати це посмішка на замовлення для вас і клінічно доведено, що триватиме до 20 років.