натуральний продукт косметики огляд

Як відрізнити натуральну косметику з синтетичних косметику?

Крім читання етикетки продуктів і знаючи, як зрозуміти і розшифрувати їх. Дізнатися, як виконати власне тестування продукту та огляд. Занадто складно? Не хвилюйтеся, це не так вже й складно. Ви робите це кожного разу при виборі здорової їжі в продуктовому магазині. Звичайно, ви читати етикетки продуктів, щоб купити найсвіжіші і природно, їжу? Ви аналізуєте, послідовність, почуття, текстура, запах і смак. Згодом, дегустація це буде запевнити вас, незалежно від того, що покупка була варто. Як ваш живіт почувати себе? Ви відчуваєте втому і роздутою? Всі ці питання визначать майбутні покупки. Ви бачите, хто повинен бути в аптеці або приготувати відповісти на ці питання?

Як ми можемо застосувати це до косметики?

Ми можемо використовувати цей же дедуктивного міркування, коли мова заходить про покупку косметики. Як мудрий споживач, уважно вивчати етикетку, а також інгредієнтів. Виконайте обіцянки здаються занадто добрими, щоб бути правдою? Чи має апарат обіцянку викорінити зморшок. Що інгредієнт буде це зробити? Також враховувати це, якщо інгредієнт такої чудової, то чому ви не могли придбати цей інгредієнт сам по собі і отримати той же результат? Ви будете платити набагато менше грошей. При цьому типі дедуктивного міркування, питання кожного інгредієнта, чому вона включена в продукт. Остерігайтеся обману!

Який термін придатності продукту?

Як довго буде залишатися свіжим продуктом? Більшість продуктів, навіть натуральна косметика, не може тривати дуже довго. Однак, якщо вони завантажуються з консервантами, теоретично вони можуть тривати протягом багатьох років. Це тому, що консерванти випустити хімічна речовина під назвою формальдегід. Ця речовина є настільки сильним, що морги використовувати його для уповільнення putrification трупів. Навіщо комусь використовувати косметичний засіб містить бальзамування рідиною? Тому остерігайтеся пропілпарабен, Ethylparabens і Butylparabens. Ще трохи з цих хімічних речовин на шкіру може призвести до серйозних нирок і печінки!

Які пом’якшувальні засоби слід використовувати?

Ви помітили, жирне покриття на фрукти й овочі в супермаркеті? Ви ніколи не пробували, щоб промити його? Майже неможливо! Ви знаєте, що це покриття? Це мінеральне масло або вазелін. Це побічний продукт виробництва бензину. Це тримає воду від випаровування з фруктів і овочів. Це покриття increaes їх термін придатності. Крім того, це змушує їх виглядати блискучими і більш привабливою для збільшення обсягу продажів. Більшість споживачів вже настільки звикли до нього, що вони більше не оскаржувати. Тим не менш, ви заміните дитяче масло для кукурудзяної олії у вашому салату? Або зробити свій майонез з вазеліном? Відштовхування, ви говорите? Вони не призначені для використання на людях? Ну, косметична промисловість використовує ці ж самі масла, пом’якшувальні речовини. Він забиває пори, не змиває. Так що їде на поверхні шкіри, ущільнення його, змушуючи вас думати, що ваша шкіра зволоженою. Але це небезпечно. Ось чому риб і диких тварин страждають і вмирають повільно, коли нафтові танкери розливу нафти. Шкіра не дихає, коли шкіра укладений як це. Насправді, це як упаковка вашого шкіри целофаном. Ні ваша шкіра не дихає добре, і не потіти.

Як відчувати себе натуральну косметику?

Повністю натуральні масла функціонують по-різному на шкірі, ніж нафта. Організм людини має спорідненості з природні речовини. Вони миттєво визнаний тіло як щось подібне, і тому повільно метаболізується. Саме тому після декількох годин натуральний зволожувач буде повністю вбирається в шкіру і засвоюються. Коли ви починаєте використовувати перший повністю натуральний продукт ви будете дивуватися, чому він відчуває, що це так швидко розсіюється. Насправді, вона не зникла, а він вбирається в шкіру нижнього шару. Це дійсно матимуть досить багато повторних застосувань для вашого спрагу шкіри, щоб уповільнити процес притирання його. З часом ви побачите маргіналізації зморшок, зниження більш ніж на виробництво шкірного сала і більш рівномірного тону шкіри. Цей чудовий прогрес не повинен відволікатися на використання щось синтетичне. Адже це насправді плутають шкіри. Було б, як їдять здорову їжу, і перериваючи його, поїдаючи Twinkyl. Це, безумовно, дати вам біль в животі і тіло не зможе правильно засвоїти здорову їжу.

Як це зробити кутикулу тест.

Дуже ефективний спосіб перевірити косметичні, застосовуючи його в тріщини і сушать кутикули. Оскільки ця область тіла настільки тонка і чутлива, вона покаже вам, як ваше обличчя буде реагувати на цей продукт. Крім того, він охоронятиме ваше обличчя від поганої реакції на продукт. На лічильник косметики, покласти трохи крему на кутикулу і витратити деякий час на покупки в іншій частині магазину. Це допоможе позбавити вас від чого мимоволі продукт додому. Також це допоможе вам заощадити час і гроші .. Якщо ви відчуваєте печіння, подібно до того, що ви відчували б себе з лимона сік наливають на папери вирізати, то цей продукт буде викликати чутливість шкіри. З іншого боку, якщо ви не відчуваєте поколювання, а, швидше, заспокійливу відчуття, ви можете бути впевнені, що цей продукт буде вітати вашу шкіру. З цієї простий тест, ви зможете швидко усунути більшість продуктів, які рано чи пізно викликати погана реакція на вашу шкіру.