зріла догляду за шкірою

Менш ввічливо називають зморшкуватою і сухої шкіри (як вам не соромно, якщо це, як ви звернетеся до зрілим людям), зріла шкіра вважається зрілим, коли воно втрачає тонус, починає провисати, і тонкі лінії і зморшки стають все більш очевидними. Цей тип шкіри більш схильна до гіперпігментації, пігментних плям, веснянок, та / або пігментні плями. Зріла шкіра найчастіше шкіру сушарку типу, так як жирній шкірі добре змазаний і не розвиває тонкі лінії і зморшки як швидко.

Відомо, що шкіра починає старіти після включення 25. Він має здатність утримувати вологу, але така здатність починає розсіюватися і це створює менше естрогену у віці після 25. Швидкість, з якою шкіра починає віку залежить від різних генетичних і екологічних факторів. Правильне турботливим також допомагає уповільнити ознаки старіння шкіри.

Ви повинні впадати у відчай у спробі один продукт за іншим. Постійне перемикання креми проти старіння і продуктів дійсно може заплутати слабкою і крихкою функціями вашого покривних системи. Ви повинні шукати надійні лінії по догляду за шкірою і дотримуватися його.

Це не обов’язково за рахунок землі або, є дуже хороші діапазони які за розумними цінами. Якщо ви ставитеся до вашої шкірі добре, і тримати його в чистоті і зволоженою з правом продуктів застосуванні макіяж повинен бути в радість. Це показує, що ви поважаєте себе і хочете, щоб інші теж поважаю вас, зробивши зусилля з вашою зовнішністю. Зрештою, ви ніколи не повинні виходити з дому без потреби прикладного макіяж.

Уникайте надмірного сонця: УФ-променів сонця пошкоджує шкіру, робить її виглядати старої передчасно. Захистіть вашу шкіру за допомогою SPF 15 або вище екрана сонця. Користуйтеся захисними окулярами одяг, капелюх і НД Якщо ви повинні бути на сонці протягом тривалого періоду часу повторно застосувати НД екрану кожні 2-3 години, щоб отримати оптимальний захист.

Ніяка кількість бустер колаген або зволожуюча сироватка не поверне світяться пухкими шкіри, якщо організм зневоднений. Випивати не менше 1 1/2 літра води в день дуже важливо (особливо в більш пізньому віці) для підтримки здорового тіла і еластичність шкіри. Можливо, через малорухливого способу життя, літні жінки іноді не відчувають потребу випити так багато, тим самим позбавляючи їх шкіру водою, його треба підтримувати і заохочувати регенерації клітин шкіри, колаген будівлі та влагоудерживающие якості.

Пиття великої кількості води мій перший крок рекомендується. Скільки ви п’єте щодня? Якщо ви, як багато хто з нас, ви не отримуєте достатньо. Фахівці рекомендують не менше 64 унцій води в день для оптимального здоров’я. Питна вода буде гідрат шкіру зсередини, природно змивання токсинів і очищення пір. Це простий крок, який опиниться в силу негайно.

Я говорив, що небезпечно? Так, на жаль, багато компаній намагаються скоротити витрати, використовуючи небезпечні, викликають рак інгредієнти у своїх продуктах виділивши один або два інгредієнти, які є хорошими для вас. Так, наприклад, парабени, часто використовуються в якості консерванту в косметичних продуктів, але вони також пов’язані з раком і втручання ендокринної системи організму! Інший діоксан, синтетичні похідні кокосового горіха, який офіційно визнаний канцерогеном.