давайте хороший догляд за волоссям

Якість вашого волосся визначається ваш генетичний код і пропорцій. Це не може бути змінений. Але те, що ви можете зробити, це подбати про вашу коси і поліпшити зовнішній вигляд і міцність волосся. Тут ми дамо вам деякі загальні поради по догляду за волоссям і про його обслуговуванні. Дотримуйтесь простим крокам, і отримати деякі миттєвих результатів. Насправді ми не підтримуємо деякі дуже прості, але ефективні заходи ті можуть допомогти нам запобігти додаткове випадання волосся і випадання волосся і поломки волосся.

1). деякі факти про чищення, завжди використовувати щітку, яка виготовлена ​​з тваринного щетини. Щетина повинна бути м’якою і гладкою. Вона повинна бути закруглені на його поради. Якщо не щетина може призвести до жорсткості до шкіри голови. Тварина щетина м’яка і він не робить ніякої шкоди нашій шкірі голови. Переконайтеся, що щетинки кисті рівномірно форми. Ще один факт, можна помітити, що щетина тварин виробляє статичну електрику струму або під час чищення. Волосся стає прямими і статичний через це. Гумові Embedded щетина зменшує ці події і скорочує це. Ручку своєї гребінцем робить ваші зусилля легко, і це також наукові мати надійну ручку з вашою гребінці. Якщо у вас є вузлики ваші волосся не намагайтеся чистити волосся через зв’язок. Це може зробити ваші волосся випадає і пошкоджені. Якщо у вас виникли ваше волосся заплуталися потім використовувати крем або лосьйон або кондиціонер, щоб послабити ці клубки, а потім чистити через нього. Прибирання щоденна рутина для вашого волосся. Спробуйте використовувати теплу воду для миття та холодної води для миття кондиціонер якщо це можливо. Чистіть волосся м’яко після кожної ванни. Масажною щіткою слід робити раз на тиждень. Це допоможе вам омолодити шкіру голови кров у тиражами. Якщо у вас довгошерста не чистити його одним ударом, як це може викорінити вашого волосся. Тримайте ваше волосся в одній руці, а потім розчісувати волосся з регулярними ударами. Від голови до підборіддя розчісуйте волосся протягом десяти хвилин. Ніжна чистка підвищує кровообігу.

2). деякі факти про-розчісування використовуйте гребінець яка має свої зуби поміщали в широких межах. Міцна гребінець рекомендується. Не використовуйте закруглені або вигнутий гребінь, як це може привести до пошкодження волосся. Взагалі мити гребінець регулярно. Брудної гребінцем може створити багато проблем з волоссям, а також. Не розчісуйте волосся в ура. Це не правильний спосіб розчісування. Ніжне розчісування потрібно для здорового волосся. Після розчісування волосся зауважує, що деякі волосся вирвані з коренем. Видаліть ті волоски перш ніж виходити.

3). кілька порад з догляду за жирним волоссям жирна волосся сильними і здоровими. Але одним недоліком це має нормальну тенденцію, щоб отримати смердючі і кульгав. Лупа є спільною проблемою жирного волосся. Завжди використовуйте шампунь, який містить лимонну кислоту, лимонний сік і злоби кислоти. Безмасляні шампунь може бути використаний. Будь шампунь проти лупи з сіркою хороша для жирного волосся. Для жирної кондиціонер для волосся можна уникнути, але якщо ви хочете використовувати кондиціонер потім використовувати один, який містить гідролізовані білки, силікони або нанесіть на волосся соком лимона в теплу воду і промийте його холодною водою. Це робить ваші волосся блискучим. Ви повинні висушити волосся як зазвичай. Для додавання додаткового об’єму можна використовувати муси. Уникати будь-яких бризок.