голі мінералів – чиста радість для кожної грані

Якщо ви що-небудь на зразок мене, ви носите макіяж кожен день. Ви коли-небудь замислювалися, якщо це може бути добре для вашої шкіри? Експерти кажуть, що це не так, зазначивши, що традиційна косметика може закупорювати пори, викликати роздратування і висип, впливає рН баланс і привести до жирності.
Там немає необхідності припинити носити макіяж! Ви могли б просто використовувати інший продукт. Завдяки крок вперед у технології експерти догляду за шкірою, ми можемо дати вам всі переваги макіяж без нормального клопоту просто, використовуючи природну силу голими мінералів.
Ви не можете бути впевнені, що саме голі мінералів. Вони просто те, що назва говорить, що вони 100%-чистих природних мінералів, спеціально розроблений і перемелюють на порошок. Вони забезпечують чистою кришкою, який відмінно виглядає без штучних хімічних речовин, які можуть подразнювати шкіру.
Справді, в недавньому дослідженні топ-рейтинг дерматолога Джудіт Rawlson, голі мінералів вийшла на перше місце вище майже триста інші продукти. Rawlson дав сам фонд корисних копалин покрити її дуже висока нагорода, зазначивши, що саме покриття складають працював красиво, щоб приховати плями і забезпечують шкіру гладкою, природний вигляд, не викликаючи роздратування або жирність.
Це правда, що макіяж проводиться з голими мінералів коштують дорожче, ніж традиційні макіяж, але вони більшою мірою сконцентровані так що ви фактично отримуєте більше макіяжу в меншому контейнері. Голі мінерали набагато довше, ніж інші види макіяжу. Справді, після того, як ви покладете на макіяж вранці, голі мінералів триватиме протягом усього дня, так що не буде необхідності витрачати час і макіяж шляхом повторного застосування.
Sheer мінерали фантастичний варіант, якщо ви зацікавлені в приховуванні дефектів, що робить загальний вигляд вашої шкірі виглядати краще, шукаю гіпоалергенний продукт, який не буде дратувати шкіру, або просто в пошуках більш натуральний продукт, ніж звичайний макіяж .