годувати вашу шкіру права і отримати результат, який ви завжди хотіли

Ваша шкіра потребує живлення ж, що всі інші органи вашого тіла зробити, як білки, мінеральні речовини, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи. В ідеалі ви повинні отримати деяку кількість білка, вуглеводів і жиру з кожним прийомом їжі. Будьте обережні, коли ви після дієти, які зосереджені тільки на один вид харчування.

Білок є важливим для створення нових клітин і запускає біохімічні процеси в організмі.

Ви можете отримати білок з м’яса, молока і соєвих бобів.

Вуглеводи є джерелом енергії для ваших клітин. Не зрозумійте “порожній” калорії з цукру, макарони, рис, картопля, білий хліб або солодощі. Ці продукти збільшиться рівень інсуліну в крові, що, швидше за все, привести до акне. Замість того, щоб їсти з цілісного зерна і коричневий рис.

Жир забезпечує енергією вашу шкіру і допомагає засвоювати деякі вітаміни, наприклад, вітамін А.

Ваше тіло також потребує жирах для створення нових клітин. Існує особливо цінно жиру в холодного віджиму олії.

У вас буде сухою і грубої шкіри, якщо ви не отримуєте достатньо вітаміну А. Це так важливо для вашої шкіри, оскільки вона допомагає для формування нових клітин в епідермісі. І бета-каротин допомагає шкірі витримати ультрафіолетових променів сонця. Навіть якщо ви прямуєте дієті, їсть авокадо, горіхи і додати оливкової олії, щоб ваші салати.

Вітамін С бере участь у синтезі колагену в шкірі і бореться з вільними радикалами, які прискорюють старіння вашої. Курці повинні отримати принаймні, на 40% більше вітаміну С, що некурящі.

Вітамін Е допомагає нейтралізувати вільні радикали, і це добре для вашої шкіри, навіть якщо ви використовуєте його місцево. Рослинні масла, яєчний жовток, соєві продукти і цільні зерна багаті цим вітаміном.

Якщо ви хочете мати молодості шкіри і здоровий блискуче волосся, вам потрібно дуже важливий вітамін F. Ви можете отримати його від холодного віджиму олії.

Натрій і калій відповідають за пружність шкіри.

Ви будете мати суху шкіру і слабкі нігті, якщо ви не отримуєте достатньо заліза.

Селен нейтралізує вільні радикали, особливо, якщо приймати його разом з вітаміном Е. Фосфор важливий для забезпечення енергії до клітин шкіри.

Цинк є важливим для метаболізму білка.

Магній підтримує проникність клітин.

Мідь допомагає утворенню колагену в шкірі.

Якщо у вас є зморшки або прищі, ви повинні отримати незамінні жирні кислоти Омега-3 і Омега-6. Ці жирні кислоти зменшує запальні процеси, які можуть призвести до акне і передчасне старіння. Щоб отримати ці цінні кислоти є лосось, тунець, скумбрія, мигдаль, фундук і насіння льону.

Якщо ваше обличчя стає червоним часто і регулярно, виключіть прянощі, червоне вино і копченого м’яса. Ці продукти збільшити кровоносних капілярів.