Немає кредитної кризи для догляду за шкірою

Я тільки що бачив бізнес-прогноз на європейському ринку натуральних і органічних продуктів особистої гігієни. Він росте на здоровому ставка (вибачте за каламбур!), І вона повинна була скласти близько 2 млрд євро в 2010 році. Попит сильно отримаєте натуральних і органічних продуктів, і ви можете поставити свій останній долар, що косметичних продуктів збираються, щоб сформувати великий шматок цього ринку.

Споживачів проблем для навколишнього середовища
Все більше і більше людей починають усвідомлювати, що поміщається в косметичних продуктів та їх екологічною проблемою для екологічної та хімічно чистих продуктів визначатиме, як ринок виконує.

Найбільшими споживачами хвилюйтеся
Вгадайте, що це найбільше занепокоєння споживачів? Вони в даний час набагато більш освіченими про небезпеку парабени, фталати, хімічні та синтетичні речовини, які є загальними інгредієнтів, які використовувалися нутрицевтиків компанії в широкому масштабі. Вони тепер задавати більше запитань про найбільш ефективних процедур по догляду за шкірою на пропозицію, і це може бути лише добра річ.

Чому парабени отримав негативні відгуки в пресі
Чи знаєте ви, що парабени, такі як метил, етил-і бутил насправді може бути токсичним в довгостроковій перспективі і цілком може бути пов’язане з раком. Речовини з спирт або ізопропіловий також може викликати роздратування і пошкодити шкіру. Він прийде, як не дивно, що ЄС Парламент розглядає закон про заборону на парабени з косметичних продуктів.

Враховуючи, що немає єдиних стандартів по всьому світу, виробництво косметичних продуктів і вибір та обробка їх інгредієнти, як на Далекому Заході.

Ріжуча кромка інгредієнтів з іншого боку світу
На щастя, є деякі славні винятку. Дозвольте мені розповісти вам про один з них. Хоча ця компанія фактично заснована в Новій Зеландії, він прагне FDA затвердження її об’єкта. Як це вже перевищить план на якість, це не буде проблемою.

Дозвольте мені розповісти вам ще дещо про цю компанію, яка згадується на моєму сайті. Він розробив деякі революційні інгредієнти, які дійсно мають значення в найбільш ефективним по догляду за шкірою відомі в день. Саме тому деякі компанії відчайдушно намагаються наздогнати і деякі з них будуть витрачати набагато більше на свої бюджети досліджень в найближчі роки.

Один з цих секретних інгредієнтів називається Eyeliss і використовується в їх очі сироватка для вирішення проблеми зморшок і набряклості під очима. Чому б не дізнатися, як це працює точно так само, відвідавши мій сайт. Ви будете також під враженням від їх інших відкриттів!