Добавки для розацеа прориви

Розацеа являє собою поширене висип обличчя дорослих. Це запальне захворювання шкіри, яка за оцінками, зачіпає більше 45 мільйонів чоловік по всьому світу. Розацеа починається з людьми в їх 30-их і може тривати в пізньому віці (близько 60 років). Розацеа приблизно в 3 рази частіше зустрічається у жінок і може здатися, що пов’язані з пери-менопаузи у деяких випадках. Крім того, більш поширені в світлошкірих людей кельтського або скандинавського пристойні.
Розацеа часто посилюється холодна погода, гарячі напої, і стрес.

Багато людей шукали природні методи лікування, щоб зменшити поява розацеа. У той час як розацеа не можна вилікувати, її симптоми можуть управлятися з різними всі натуральні екстракти і масла, які в даний час показаний в багатьох позабіржовому продуктів.

Один природного лікування, який показав здатність зменшувати розацеа екстракт зеленого чаю. Жінки обробляють спеціальним кремом актуальні зелений чай екстракт був 70% поліпшення в порівнянні з розацеа жінок, які отримували плацебо. Дослідження було проведено Tanweer Саїд, доктор медицини, доктор філософії, ад’юнкт-професор дерматології в університеті Сан-Франциско. Дослідження показало, що жінки, які були почервоніння, прищі, бомжі, і кровоносні судини, які було видно показали значне поліпшення, коли вони застосовуються зелений чай з вершками, два рази на день.

Інший все-природного лікування розацеа примули. Різні незамінні жирні кислоти містяться у вечірній масло примули допомогою лікування розацеа, зменшуючи запалення, контролюючи використання клітин поживними речовинами і, виробляючи простагландинів, які стимулюють скорочення кровоносних судин.

Масло обліпихи має довгу історію використання в Азії і на Далекому Сході в якості основного агента зцілення. Він росте в гірських районах Росії та Китаю. Обліпихова олія містить вітамін С і Е, який володіє ефективним протизапальним властивостями. Масло також містить олії, багаті незамінними жирними кислотами, які були показані, щоб заспокоїти шкіру і зменшити почервоніння часто бачили в багатьох випадках розацеа.