Історія трансплантації волосся

Перші згадки про попиту на «додаткові волосся” поширюється ясно тому, коли Юлій Цезар управляли. Тим не менш, в 1939 році, вперше опублікована методи пересадки волосся (також називається щепленням) був досягнутий японським дерматолог, доктор Окуда. На жаль, більшу частину історії пересадки волосина не приписують йому після другої світової війни звалилися Західній півкулі.

Сам процес засіб від облисіння голови з’явилися в 1952 році в Нью-Йорку. Доктор Нормальна Orentreich представила перше речення по операції з пересадки волосся. Його перші кілька проектів про пересадку волосся були фактично відкинуті медичним співтовариством. Тим не менш, в останні місяці 1952 року народження, він виконав першу операцію з пересадки волосся для чоловічого облисіння. Ця операція працює відповідно до принципу, що пересаджені волосся буде продовжувати рости нормально і навіть володіють тими ж характеристиками він мав, де вона спочатку росла.

Він каже, що це так само, як стовбурові різання і посадка його на інший грунт. Поки грунт здорова, рослина буде рости добре. Цей принцип також відомий як “донора домінування”. Перша операція довела цього принципу. Його стаття, нарешті, викликало великий медичний прорив і був опублікований в 1959 році.

На жаль, наступні операції з пересадки волосся не показують привабливу косметичні результати. Протягом декількох років пересадки волосся використовували 4-мм трансплантати волосся, розміром з олівець. Зайве говорити, що ці великі трансплантати і подивився неприродно. Крім того, пацієнти скаржилися на обмежені можливості стайлінгу для волосся. Тим не менш, протягом цього часу, це був єдиний варіант, за те, що волосся знову. Інновації не відбулося до 1970-х.

У 1970-х, великі трансплантати були названі “пробки”. Однак, були дослідження про можливість меншим трансплантатів. У 1984 році міні-щеплення було остаточно вдосконалюється. Міні-щеплення проводили з використанням смуг донорських тканин, тобто, лисий стійкі Волосся насправді зняв з задньої частини голови і урізані, щоб відповідати бажаної волосся дисплеї.