hypoallegenic по догляду за шкірою – 5 питань і відповідей багато людей задаються питанням

Що так багато людей звертаються до hypoallegenic догляду за шкірою і парабенів по догляду за шкірою, що ми збираємося дати вам 5 причин, чому ви повинні розглянути його, і де ви можете знайти кращі з цих типів по догляду за шкірою. В основному, люди хочуть hypoallegenic догляду за шкірою і парабенів косметичних продуктів, тому що вони не містять шкідливих хімічних речовин, пов’язаних з багатьох продуктах догляду за шкірою.

Питання № 1 – це великі торговельні марки безпечні у використанні?

Відповідь – великі торговельні марки не є відповіддю – Багато хто з великих торгових марок містять хімічні речовини, які викликають алергічні реакції і гірше. Ось лише деякі з імен ви можете бути знайомі з, які містять потенційно шкідливих хімічних речовин включають в себе: Clarins, L’Oreal, Arden, Хелена Рубінштейн, The Body Shop, Christian Dior, Estee Lauder, Lancome, Clinique, Vichy, Shiseido, і одне ім’я всі знають, Avon.

Питання № 2 – якщо продукт дорогий Чи означає це, використовує безпечні інгредієнти?

Відповідь – Ціна ніяких ознак безпеки – Багато хто з перерахованих вище брендів виконувати деякі досить великі цінники. Можна було б подумати, тому що вони настільки дорогі, що вони будуть використовувати інгредієнти, які не викликають алергічних реакцій і безпечні. Це не той випадок. Погляньте на список інгредієнтів, згаданих і ви побачите, деякі хімічні речовини, які ви хочете уникнути.

питання № 3 – те, що деякі з дійсно погано, щоб уникнути хімічних речовин в косметичних продуктів?

Відповідь – Це велике питання, і дійсно обсягів могла бути написана про всі шкідливих хімічних речовин. Наприклад аромати в косметичних продуктів дійсно комбінацій до 4000 різних хімічних речовин, багато, які можуть викликати різні серйозні проблеми при використанні протягом тривалого часу. Якщо ви серйозно ставитеся до hypoallegenic по догляду за шкірою будь-якого продукту з ароматами слід уникати.

питання № 4 – те, що весь цей шум по парабени продуктів по догляду за шкірою?

Відповідь – У випадку, якщо ви не знаєте, парабени є дуже поганою хімічні консерванти, використовувані в косметичних продуктів, які викликають алергічні реакції і висип на шкірі. Вони також показано, викликають рак і створити проблеми з ендокринною системою. Вони наведені в багатьох провідних брендів метил імен, пропив, бутил і етил парабени.

питання № 5 – де я можу знайти парабенів і hypoallegenic косметичних продуктів?

Відповідь – зараз найкращий по догляду за шкірою продуктів з використанням самих безпечних натуральних інгредієнтів і отримання найкращих результатів напрочуд Виходячи з Нової Зеландії. Це країна, що раніше було відомо більше для своїх овець, ніж все інше. Існує одна компанія, яка виділяється в Новій Зеландії, який має зобов’язання використовувати кращі рослинні інгредієнти, які є парабенів і ймовірно кращий hypoallegenic догляду за шкірою. Це добре тримається в секреті багатьох голлівудських знаменитостей.