Forfex волосся Триммер – огляд

Саме тоді Forfex була придбана Babyliss PRO. Майже 140 років стрижки волосся та догляду досвіду, можна сказати, що Forfex є одним з провідних органів по стрижки інструменти, особливо їх машинок для стрижки волосся і машинки для стрижки волосся.

Якщо ви гоління вирізи, лінії волосся або бороди, тримери Forfex обрізати волосся чисто і безпечно. Хоча Forfex робить тримери для домашнього використання, так і для навколишнього середовища салон, Forfex тримери розроблені з професійним стилістом на увазі. Вони оброблені, щоб доставити точні результати і обрізати волосся з чистими лініями і ідеальними краями. Тіло Forfex тріммери мають форму, щоб забезпечити найбільш зручний захват, дозволяючи вам кращі кути для контрольованого, чіткі лінії.

Forfex Палм Pro Тример # FX44P є бездротова модель розроблена, щоб відповідати акуратно і зручно тримати в долоні. З легкої пусковий він ідеально підходить для обрізки менше, важкодоступні місця, як бакенбарди та вуса. Цей міні-тріммер чотирьох дюймів завдовжки і поставляється з середньо-і довгостроковій вирізати обрізки керівництва. Дві батареї типу АА потужності Тример Палм-Pro і він приходить з мастило та щітка для очищення, так що ви можете тримати його в чистоті.

Для більш надійної тріммер, Forfex Професійні шнуром / Бездротова Тример # FX789W пропонує професійні 2, висока якість леза з нержавіючої сталі. Дві кріпильні гребені дають користувачеві гнучкість в довжину і тип обробки. Це потужний тріммер, яка здатна різання, обрізки і текстурування. Тример акумуляторна тому він може бути використаний як бездротовий тріммер без клопоту батарей або обмеження харчування.

Міцні, якісні машинки для стрижки та тримери те, що внесли свій внесок в довгій історії Forfex як шановний бренд стрижки. Промисловості догляду за волоссям можуть розраховувати на ще 140 років чисті, точні розрізи і відсікає від інструментів Forfex різання.