як зберегти ваші власні волосся, носячи перуку шнурка

Підтримання ваші власні волосся під перуку шнурка необхідно, щоб Ваш здоров’я волосся. Так само як і тче, плетені стилів і розширення ваші волосся повинні бути у хорошому стані, ви повинні зробити те ж саме з повний перуку шнурка. Є кілька основ, які ви повинні зробити, щоб зберегти ваші власні волосся щасливим і здоровим.

шампунь

Промивання волосся є найлегшою з усіх етапи технічного обслуговування. В якості додаткового бонусу, ви повинні також шампунь вашого перуки шнурка щоб тримати це виглядає свіжо і ново. Деякі жінки вважають за краще, щоб їх волосся шампунем, а носити перуку шнурка.
Це не рекомендується, тому що тонкий шар повітря між ними сприятиме розвитку бактерій і грибків в процесі сушіння. Якщо ви вирішите зробити це метод, повітряна сушка не може бути зроблено, як ви повинні використовувати сушарку з капюшоном. Для тих, хто не проти видалення перуку шнурка, видаліть мережива перуку, як вам завжди буде, а потім шампунем.

Ви можете шампуню ваші власні волосся в коси, якщо це, як ви носите ваші волосся під перуку шнурка. Це також хороший час, щоб піклуватися про перуку шнурка оскільки він буде видалений. Мереживо шампунів перуку відрізняються від шампунів, які відвідують на шкіру голови так придбати мудро.

кондиціювання

Шампунь-кондиціонер можна використовувати, тому вам не доведеться чекати до тих пір, повторно вашого перуки шнурка. Якщо ви когось, з пошкодженим волоссю або не проти те, додатковий час догляду, виховувати себе на спільне миття методом.
Co-мити це скорочення від кондиціонера прання. Оскільки багато шампуні містять сушіння сульфатів і кондиціонери в даний час розроблені також очистити волосся, кондиціонер досить сильна, щоб послабити бруд і продукт з волосся. Під перуку шнурка, ваше волосся, швидше за все, сухий, ніж жирна від продукту. Ви можете акуратно скраб кінчиками пальців і вода, кондиціонер суміші.

Інші продукти для використання є випічки соди і води, яблучного оцту і води або уточнення шампунь для жирного волосся. Глибоко кондиціонери слід застосовувати не рідше одного разу на місяць залежно від того, як часто ви шампунь і стан вашого волосся.

регулярно розчищати

Обрізка волосся сприяє росту волосся та здоров’я волосся в цілому. Якщо у вас посічені кінчики, які залишилися неохайний, він в кінцевому підсумку може пошкодити всю валу волосся і привести до втрати волосся. Оскільки волосся росте в певному циклі, ви повинні отримати регулярно розчищати для прискорення цього зростання циклу.

Перехід до професійної планки для вашої є кращою ідеєю, якщо тільки у вас немає деяких перукарського досвіду і знань. Ви завжди можете скоротити ваші волосся на свій розсуд, щоб позбутися посічених кінчиків, але якщо ви хочете, навіть скоротити і націлені тільки посічених кінчиків, стиліст зможе побачити ці легко і надати вам відповідні розрізу.

загальні поради

Уникайте використання бавовни і нейлону перуку шнурка кришки сіткою. Ці два матеріали, як відомо, викликають пошкодження волосся. Мереживо альтернативи перукою кришки є гель шапки і шовкові шапки. Часто ці 2 використовуються в поєднанні, щоб забезпечити найбільш природний вигляд, приховуючи вузлів, а також захист волоссю.
Ще одна порада скрутити або обернути волосся на голові. Для тих, з довгим волоссям, сальників ваші власні волосся під кепку перуку шнурка створить січеться волосся і поломки. Плетіння волосся створить найбільш підходящий, так як перука шнурка будуть лежати на верхній частині голови. Якщо ви не хочете почувати себе будь-якого типу ударів, відмовитися для плоских поворотів або оберніть волосся.