продукти гліколевої кислоти – буде рішення ваших захворювань шкіри

Показано, що ефективними для лікування шкірних ускладнень, продукції гліколевої кислоти стали популярними в ці дні. Вони входять в численні склади, в тому числі шкіру креми і зволожуючі креми, отшелушивающие шкіру, омолоджуючі лосьйони і мила, миючих засобів і шкіру.

Отже, що ж є гліколева кислота? Він входить до групи хімічних речовин, відомих як фруктові кислоти, або альфа-гідрокси кислоти, які високо цінуються за їх позитивні результати для шкіри. Ця кислота витягується з цукрової тростини і, так як гліколева кислота є природним органічна кислота, вона вже давно вважається одним з кращих методів лікування для шкіри.

Він широко використовується для пожвавлення шкіри, зволоження і зменшення ознак старіння. Для подальшого збільшення його позитивний ефект, він може бути об’єднаний з продукти, що містять вітамін А і С, які також були протестовані корисно для шкіри.

Незважаючи на те, що позитивний результат гліколевої кислоти для лікування акне та інші шкірні проблеми є безперечним і перевірені, факти про те, як ця речовина роботи все ще вивчаються. На основі наукових досліджень, ось основні позитивні ефекти цієї кислоти.

– Це допомагає поліпшити зовнішній вигляд шкіри за допомогою викорінення тонкі лінії і зморшки.

– Він проникає в шкіру, щоб допомогти підвищити належного потоку крові, що призводить до свіжої шкіри.

– Це підвищує вологості шкіри на 300%, коли вона приписується два рази на день протягом трьох тижнів.

– При використанні змішаної з з відбілювання шкіри продукти, він надає шкірі більш світлий відтінок.

– Гліколева кислота допомагає для лікування акне і при змішуванні з саліцилової кислотою, він більш потужний, в лікуванні акне, ніж продукти, що містять 10% пероксид бензоїлу.

– Це набагато більш ефективні, ніж інші звичайні креми і гелі для лікування пошкодженої сонцем шкіри.

У разі, якщо зміст гліколевої кислоти від продукту занадто мінімальним, може і не бути видимих ​​ефектів. З іншого боку, надмірна кількість кислоти, зміст призведе пошкодження шкіри.

Здоровенний концентрації гліколевої кислоти навіть застосовується для видалення іржі та знежирення. Концентрацією від 70% і більше можуть бути вкрай руйнівним. Справді, вчені враховують продукти з концентрацією вище 10%, щоб бути ‘небезпечним.

Як це кислоту основі гліколевої кислоти виробники продуктів визнати, що зміст гліколевої кислоти, їх продукти повинні бути нейтралізовані оскільки шкіра стає запобігти роздратування. Лікування гліколева кислота, таким чином, має бути зроблено, коли дерматологи терапія включає в себе 10% – 20% концентрації речовини.

Проте, поза всяких сумнівів доведена, щоб бути дійсно ефективною в підвищенні шкіри при правильному використанні, продукти гліколевої кислоти тепер сильно проявлялися на ринку косметики.