пагорби Ботокс – полегшення від мігрені now_

Головні болі мігрені впливають 28000000 американців. Хоча це є великою проблемою, дослідники не впевнені, чому вони виникають у деяких людей. Мігрень викликана розширенням кровоносних судин, що призводить до вивільнення хімічних речовин з нервових волокон, які намотують навколо артерії великого мозку. Ці хімічні речовини викликають запалення, біль, і подальше розширення артерії. Мігрені впливає на симпатичної нервової системи. Це призводить до нудоти, діареї і блювоті. Крім того, він робить це важче для шлунка поглинати їжу, зменшує циркуляцію крові і підвищує чутливість до світла і звуку.

Багато людей використовують тільки знеболююче для лікування мігрені. Знеболюючі, як правило, неефективно в лікуванні мігрені. Це відбувається тому, мігрені впливає на симпатичну нервову систему і запобігти харчування від поглинання. Більшість страждають мігренню чи не лікування цього захворювання взагалі. Вони просто страждати від симптомів, поки головний біль не йде. Є кілька різних методів лікування мігрені Лос-Анджелесі, проте вони лише тимчасове полегшення і не працювати для всіх. Ботокс для мігрені фактично доведено, що найбільш ефективним засобом для лікування мігрені. Хоча обробка повинна бути повторена кожні кілька місяців, було показано, ефективно запобігати мігрені.

У Беверлі-Хіллз лікування ботоксом, хірург вводить ботокс в різних областях на обличчі. Причина того, що не кожен може керувати ботокса, тому що це надзвичайно важливо для введення в потрібних місцях і з правильному дозуванні. Якщо Ботокс не вводиться належним чином, побічні ефекти можуть виникнути такі як впали духом століття. Крім того, якщо він не вводиться правильно, лікування не буде настільки ж ефективним і не буде тривати довго. Хоча це може бути дешевше, щоб побачити немедичного персоналу, вона може бути набагато дорожче в довгостроковій перспективі, тому що ви будете мати, щоб отримати більше процедур.

Якщо правильно призначена, Ботокс може успішно запобігти мігрень. Крім того, ботокс був показаний на користь хронічної щоденної головного болю і напруги типу головного болю. Є багато досліджень, в прогрес, але точний спосіб, що ботокс працює для полегшення мігрені поки не відомо. Що дослідники знаю, однак, є те, що ботулінічний токсини, як відомо, блокуючий здібності не тільки на нервово-м’язового з’єднання, але на клітинному рівні, а також. Передбачається, ботокс насправді пригнічує біль шляхів, через кілька дій на рівні нейромедіаторів і рівень болю волокна.

Будь-хто, хто отримує мігрень скаже вам, що це жахливе враження, іноді тривалістю до трьох днів. Коли справа доходить до лікування мігрені Лос-Анджелесі жителі починають нагріватися до ботокса в якості ефективного способу запобігти мігрень. Можна знайти більш детальну інформацію та визначити, чи є Ботокс для мігрені є правильним для них, запланувавши консультації з місцевими пластичного хірурга!