обличчя, шию вправи є недорогим і корисним

Вправи особа шия кілька нової концепції для багатьох людей. Навіть якщо вони знають про користь фізичних вправ для іншої частини тіла, багато ігнорують або не розуміють, позитивні результати для підтримки м’язів обличчя і шиї пружною і гнучкою. В’ялості шкіри, зморшки, мішки під очима? Всі вони можуть бути поліпшені або запобігти за допомогою простих, регулярні тренування для області, що забули вище плечей!

Особа фітнес може включати здійснення кількох областях, від очей і лоба до щік, губ і шиї. Хоча зволожуючі креми і креми можуть допомогти в боротьбі зі зморшками, ці області часто провисати і втомлений вигляд, тому що тонус м’язів так погано. Як подвійне підборіддя і провисання шкіри шиї часто віддають віку людини найшвидшим, здійснюють ці м’язи можуть тримати вас виглядати молодше і навіть легше за вагою (як багато хто часто приймають подвійний або потрійний підборіддя, як зайвий жир, а не поганий м’язовий тонус).

Щоб зберегти свої шиї і горла виглядає краще, спробуйте деякі з наступних ходів. Один з найпростіших, щоб просто сидіти прямо, нахиліть голову назад і подивіться на стелю, то роблять вигляд, щоб жувати, при цьому Ваші губи. Повторіть рух близько 20 разів на день, і ви будете здивовані, як швидко ви почнете бачити результати.

Ще одним з ефективних і корисних вправ особа шия повинна лягти на спину на ліжку. З вашої голови через край, повільно довести свою голову до тіла і утримувати її протягом 10 секунд. Потім розслабитися і покласти голову назад вниз через край. Знову ж, якщо ви будете повторювати 5 разів і більше на день, ви скоро побачите, більш тон і визначення в провисання або подвійне підборіддя.

Якщо ви починаєте бачити лінії навколо губ, ви можете спробувати деякі з наступних вправ, щоб допомогти зменшити ці рядки. Перед цим, однак, якщо ви курите, зупиніться! Куріння поставлять ці рядки там швидше, ніж все інше, за винятком, може бути, сонце, так що кинути курити під час виконання цих вправ обличчя шиї і поліпшити свій зовнішній вигляд, а також ваше здоров’я.

Так, для губ, один з найпростіших вправ, щоб сидіти прямо з вашою головою, дивлячись прямо перед собою. З вашими губами і зубами, роблять велику усмішку і утримуйте протягом 5 секунд. Тоді, як вашого відпочинку, морщити до загостреного поцілунок і вважають, що протягом 5 секунд. Повторіть не менше 10 разів на день.

З Швидкий пошук в Інтернеті, ви також можете знайти особи тренажер, який був розроблений спеціально для допомагати вам тон і реалізації свого обличчя і шиї. Ці, як правило, недорогі (менше $ 30) і може допомогти зберегти ваші більш дисципліновані, як є “апарату” у використанні. Деякі популярні запити дадуть продуктів для боротьби з обвислими шкірою, щелепи лінії (складки нижче щік, від носа до боків рота), і постійно страшний подвійне підборіддя.

Так що, не забувайте обличчя, шию вправи як ви вважаєте, ваші щоденні тренування або рухів. Так як вони можуть бути зроблені на вашому столі або коли ви за кермом, вони набагато легше дотримуватися, і ви побачите результати протягом декількох тижнів. Додаткові вправи і руху по всьому Інтернету, так візьміть кілька хвилин, щоб прочитати і про практику деякі прості рухи, які нададуть вам виглядати і відчувати себе краще з мінімальними або нульовими витратами, і всього за кілька хвилин на день протягом очевидні переваги.