нехірургіческіх косметичних варіантів звернутися до бебі-буму

Бажання дивитися в наших силах є універсальним, і не зникає з віком. Американців, що народилися в 1950-х – даний час наближається до пенсійного віку – як очікується, живуть довше, більш активним життям, ніж попередні покоління. Цілком природно, що ці літні американці – що виріс в епоху інновацій і процвітання – слід вивчити цікаві варіанти доступні для пошуку яскравими на довгі роки.

“Бебі-бумерів” на сьогодні вибирають два дуже популярних нехірургіческіх варіантів – лазерної епіляції і Косметика Ботокс – у великих кількостях. Хоча пластична хірургія і раніше ефективним і популярним варіантом для багатьох літніх американців, інші вважають, що зручність і вартістю менше інвазивних методів краще підходить для їхнього способу життя. Для цих людей, нехірургічного лікування пропонують переваги, як поліпшити їх довіру і якість життя.

привабливість лазерної епіляції

У той час як волосся на наших головах як правило, тонкі з віком, небажаний ріст волосся в інших областях збільшується, як ми стаємо старше. Це може пояснити, чому лазерна епіляція у нашому Денвер практиці привертає все більше і більше людей з покоління бебі-бумерів. Жінки зазвичай відчувають надмірний ріст волосся в таких областях, як підборіддя, щоки і верхньої губи. Чоловіки можуть бути стурбовані зайвого волосся на спині, шиї або грудях.

Під час лазерної епіляції, певні довжини хвиль світла використовується для відключення або зруйнувати волосяний фолікул. Ця обробка зазвичай виконується в серії 4 до 7 процедур рознесені протягом декількох місяців, і може зменшити ріст волосся на 80%. Існує невеликий дискомфорт, і після початкової серії процедур, результати зазвичай можна підтримувати з річним до дотик.

Лазерна епіляція забезпечує постійне рішення небажаного волосся, усуваючи сутички, безлад, і за рахунок інших методів видалення волосся. Для бебі-бумерів, постійного скорочення волосся може означати свободу насолоджуватися активним способом життя, що не відчуваючи сам свідомі про зайвого волосся.

Косметика Ботокс – популярний лікування зморшок

Косметика Ботокс є популярним варіантом не тільки тому, що це швидке лікування без простоїв, але й тому, що це відносно недорого в порівнянні з вартістю хірургічних процедур, таких як реконструкція. Хоча Ботокс Косметична не дає ті ж результати, хірургічної процедури, вона може забезпечити помітне поліпшення шкіри, розгладження зморшок і ліній та попередження нових ліній від формування. Крім того, БОТОКС може бути використаний на декількох ділянках обличчя, а також шиї, щоб згладити ліній і зморшок.

Ботокс розслабляє м’язи обличчя крихітних відповідальність за динамічні зморшки – ті, через багаторазових міміка, як косоокість, усміхненого, або сумного. Коли гусячі лапки, лоб борозни і зморшки пом’якшуються, пацієнти вважають, що вони не тільки виглядають років молодше, але зазвичай менше втомлюватися, а також. Косметика Ботокс може також використовуватися, щоб розслабити шию вертикальних смуг – спільний інтерес для літніх пацієнтів, зокрема.

Для бебі-бумерів з активною життєвою позицією, які не мають часу, щоб відновитися після хірургічної процедури, ботокс є відмінним вибором. Ін’єкції лікування займе близько 15 хвилин, а нормальна діяльність може бути відновлена ​​негайно. Результати очевидні в 5 до 10 днів, а повний ефект протягом 14 днів.

Подивимося правді в очі: американці відчувають себе краще, коли вони виглядають краще. Там немає обмеження за віком відчуває і дивлячись на всі сто. Для багатьох у цій динамічної генерації, нехірургіческіх варіантів є зручним, економічно ефективний спосіб, щоб продовжити їх більш молодий вид, і допомогти їх зовнішній вигляд відповідає їх усередині життєрадісності.