наступні 7 основних керівних принципів при купівлі Parfums онлайн

Підробка парфумерії та інших високоякісних товарів став процвітаючий бізнес. З що ми можемо зробити з комп’ютером та роботи з фотографіями в даний час, це не так просто сказати, що є справжнім, а що ні, особливо коли мова йде про найбільш продаваних духів. Якщо ви не зацікавлені в покупці стук-офф парфуми або одеколон, ось сім принципів, які дасть вам знати, якщо ваша покупка реально чи фальшиво.

1. З авторитетних роздрібних магазинах не намагаються видати імітації ароматів, як реальна річ, і ви купили звідти раніше, ваш аромат повинні пахнути, як справжні, що і вона повинна тривати довше, ніж на пару годин. Перш ніж ви даєте щось спеціальне свій улюблений аромат, і ви хочете бути впевнені, що це не підробка, порівняти те, що ви купили з зразком з магазину Лічильник відділу духів.

2. Упаковка повинна бути виготовлена ​​з якісних матеріалів, і все повинно бути однорідним за кольором. Справжні аромати упаковані в матеріали високого калібру, щоб не тільки захистити продукт під час транспортування, але донести до споживача, вони отримують краще. Не багато догляду переходить у виборі кращих матеріалів для коробки імітація духів дюйма

3. Пляшки і коробки повинні мати ABN #; Там не повинно бути ніякої різниці в числах, тому що вони повинні збігатися. Виробники, які заслуговує докорів у їх ділової практики є ABN числа.

4. Уважно огляньте пляшку. Скляна пляшка повинні відчувати себе трохи важко в ваших руках, і це не повинно бути ніяких помітних недоліків. Чорнила на пляшці не повинно бути розмитих або плямистим, і інформація повинна бути подібними на високому рівні. Існує хороший шанс, що ваш аромат стук-офф, якщо ви можете зітріть написи нігтем.

5. Там не повинно бути ніяких шарів у кольором і консистенцією аромату. При спробі його, і він має маслянистої текстурою на нього або Ви помітили гелеутворюючого на дні пляшки, цей парфум старий чи це підробка.

6. Якщо ви вирішили купити парфуми в інтернеті, переконайтеся, що ви купуєте у авторитетних інтернет-магазин парфумерії. Детальні політики повернення має бути на їхньому сайті і продукт гарантію. Перш ніж робити бізнес з інтернет-магазином духів або будь-якого іншого інтернет-магазину переконатися, що вони PayPal або MacAfee перевірені. Сайти, які не є абсолютно законними не матиме перевіряються фінансової інформації, щоб бути кваліфікованим для перевірки PayPal.

7. Багато високоякісних інгредієнтів і матеріалів входить до створення дизайнер ароматів, яка є причиною, чому вони коштують дорого. Якщо продукт надзвичайно дешево, це повинно підняти червоний прапор. Щоб зберегти їх інвентаризації на певному рівні, онлайн-дискаунтерів іноді продаємо справжні аромати для 50% -60% нижче роздрібної ціни. Якщо це більше, ніж це, діяти з обережністю.

Збройні необхідною інформацією, купуючи дизайнер ароматів онлайн не повинен бути ризикованим. Ці 7 важливих рад при покупці справжніх парфумів дасть вам упевненість в собі, що ваша покупка є справжнім.