ліпосакції інформації

Ліпосакція є косметична операція хірургії, яка допомагає ліпити тіла шляхом видалення жиру з конкретних областей, як живіт, стегна, сідниці, стегна, коліна, плечі, підборіддя, щоки і шию. Жир зазвичай видаляється через канюлю (порожнисту трубку) і аспіратор (всмоктувального пристрою). Ліпосакція не є заміною для дієти і фізичних вправ, але це може видалення стійких ділянок жиру, які не реагують на традиційні методи зниження ваги.

Кращими кандидатами для ліпосакції:
Кращими кандидатами для ліпосакції люди, які знаходяться поблизу їх ідеальний вагу і пружною, еластичною шкіри з кишенями від зайвого жиру в певних областях. Ви повинні бути фізично здоровими і реалістичними з вашими очікуваннями. Люди з певними захворюваннями не можуть бути придатними кандидатами для ліпосакції.

Анестезія для ліпосакції:
Ваш хірург вибрати тип анестезії, що є найбільш підходящим і безпечним для операції. Якщо тільки невелика кількість жирів і обмежене число областей беруть участь, Ліпосакція може проводитися як під місцевою анестезією або в сутінках, яка заморозить тільки в постраждалих районах. Загальна анестезія є гарним вибором для більш широкого процедур. У таких випадках анестезіологом, що ви повністю спить під час процедури.

Підготовка до операції:
Пацієнти повинні припинити прийом антикоагулянтів протягом двох тижнів до операції. Куріння слід уникати, принаймні за місяць до операції, як це може вплинути на кровообіг і викликає утворення тромбів.

Операція:
Час, необхідний для виконання ліпосакції значно варіюється залежно від розміру площі, кількість жиру видаляється, тип анестезії і методів. Через невеликий розріз, вузька трубка вставляється і використовується для вакуумного жировий шар, який лежить глибоко під шкіру. Канюлі потім штовхають і тягнуть через шар жиру, розбиваючи жирові клітини і відсмоктування ним шляхом вакуумного насоса або великим шприцом. Втраченої рідини разом з жиром замінено під час процедури, щоб запобігти шок. Пацієнт перебуває під ретельним наглядом протягом всієї процедури і отримує внутрішньовенне введення рідини під час і відразу після операції.

Методи, що використовуються в ліпосакції:
Основний метод ліпосакції, як описано вище, використовується у всіх пацієнтів, які перенесли цю процедуру. Лікарський рішення, як правило, вводять в жирні області перед жир видаляється. Рідина є сумішшю внутрішньовенного розчину солі, лідокаїн (місцевий анестетик) і адреналіну (препарат, який стискає кровоносних судин), для того, щоб допомогти жиру бути легко видалені, зменшує втрату крові і забезпечує знеболювання під час і після операції.

Tumescent техніку:
Велика кількість рідини (три рази кількість жиру, щоб бути видалені) вводили в цій техніці. Методика виконується на пацієнтів, які потребують тільки місцевого анестетика. Процедура займає від 4 до 5 годин.

Супер-мокрому:
У цій техніці, менших кількостей рідини використовуються. Зазвичай кількість рідини, що вводиться дорівнює кількість жиру, щоб бути видалені. Вона проводиться під загальним наркозом і займає один або 2:00 операції час.

Ультразвукова ліпосакція:
Цей метод використовує спеціальну канюлю, який виробляє енергію ультразвуку. Як канюлі проходить через жир областей, енергія розриває жиру клітинних стінок, які потім розріджує жир. Жир видаляють за допомогою всмоктувального насоса. Волокнистих областях тіла, як у верхній частині спини або збільшених грудних залоз у чоловіків можна ефективно лікувати за цим типом техніки.

Відновлення:
Для управління набряк компресійний білизна буде носитися протягом декількох тижнів. Ваш лікар призначить антибіотики, щоб запобігти інфекції. Ви можете відчувати деякий початковий дискомфорт, набряк і тимчасове оніміння. Все це буде спадати з плином часу, в залежності від кількості ліпосакція, нормальну активність може бути відновлена ​​від 10 днів до декількох тижнів.

Заходи безпеки повинні бути прийняті:
Зцілення буде поступовий процес. Ви повинні почати ходити, щоб зменшити пухлину і запобігти згустків крові в ногах. Пийте достатню кількість води, щоб уникнути зневоднення. Уникайте вживання алкоголю протягом декількох днів. Уникайте занурення у ванни або басейни. Більш напруженою діяльності слід уникати протягом декількох тижнів до місяця, а ваше тіло продовжує заліковувати. За їдять здорову дієту і регулярні фізичні вправи, ви допоможете зберегти вашу нову форму.

Можливі ускладнення:
Хоча ускладнення рідкісні, вони можуть відбутися. Ризики вище, коли оброблені ділянки дуже великі або великої кількості жиру видаляються.

Інфекція в проколотих сайту і затримки у зціленні.
Пошкодження шкірного покриву, щоб уникнути поранивши шкіри хірург працює на більш глибоких рівнях жиру.
Утворенню жирових згустків або тромбів, які можуть мігрувати в легені і привести до смерті.
Надмірна втрата рідини, що призводить до ударів.
Накопичення рідини, яка повинна бути злита.
Тертя або опіків або пошкодження шкіри або нервів продуктивності пошкодження життєво важливих органів.
Несприятливі реакції на препарат.
Некроз шкіри є рідкісним ускладненням, в яких шкіра падає в зоні некрозу і в результаті вторгнення бактерій.
лідокаїну токсичність.
У супер-вологого методу, занадто багато сольовий рідини вводять, які містять високі концентрації лідокаїну, які стають занадто високою для системи, зокрема людини.
На шкірі можуть бути нерегулярними асиметричні або навіть “мішкуваті”, особливо у літніх пацієнтів.
Оніміння і пігментація може статися.