знайти найкращі особи зволожуючі – контрольний список

Ви розчаровані з сухою, лущиться шкіри? Ви шукали високо і низько для хорошої особи зволожуючі, які є ефективними і фактично робити те, що вони стверджують? Це може бути трохи важко знайти хороший зволожуючий крем і все, що галас лінії маркетингу та догляду за шкірою бути запущений вліво і вправо.

Щоб зробити цей процес простим для вас, ось контрольний список для пошуку кращих особи зволожуючі –

– Переконайтеся, що зволожувач з вмістом мінеральних масел
Це найбільш важливий момент, щоб перевірити в будь-який зволожуючий крем. Найбільш поширені креми містять мінеральне масло в якості зволожуючого агента. Факт – це різкий хімічний, який фактично робить шкіру ще суші. Тримайтеся подалі від цього креми, що містять масла.

– А як щодо інших інгредієнтів?
Перевірте інші компоненти теж. Чи існують які-небудь інші хімічні речовини у там як парабени або парфумерії? Парабени використовуються в якості консервантів в багатьох звичайних кремів. Проблема в тому, – вони можуть викликати серйозні побічні ефекти, як рак в довгостроковій перспективі. Духи також хімікати, які можуть викликати роздратування шкіри і алергію.

Там просто немає сенсу ризикувати всі ці побічні ефекти, коли є більш безпечні і кращі альтернативи.

– Це цілком природно?
Кращий особи зволожуючі, насправді, цілком природно. Вони покладаються на тільки натуральні інгредієнти, щоб зволожити шкіру безпечно і ефективно.

Ви повинні дивитися на інгредієнти, як мед Манука. Цей унікальний мед зволожує шкіру ефективно. Вона також має антиоксидантні та антибактеріальні властивості, які зберігають шкіру безпечним від пошкодження вільними радикалами і бактеріальних інфекцій. Цей мед також збільшує виробництво колагену в шкірі і запобігає зморшки із в ньому.

Масло макадамії є розкішним рослинного масла, яке проникає в шкіру глибоко і лікує його зсередини. Вона поповнює масла втратили протягом дня і захищає клітини шкіри від старіння теж.

Функціональних кератину ™ інше природне речовина, яка добре працює на зволоження шкіри. він знаходиться в Cynergy TK який також допомагає в ліквідації зморшок зі шкіри.

– Перевірте, наскільки добре це як пом’якшувальну
Хороший зволожуючий крем не тільки зволожує шкіру, але і робить її м’якою та еластичною. Алантоїн і масло авокадо є природними пом’якшувальні засоби, які роблять шкіру м’якою, а також допомогти в регенерації клітин шкіри новими.

Покладіть це на тест відразу ж, і оцінити ваші обличчя зволожуючі на цих критеріях. Ви ніколи не доведеться турбуватися про сухій шкірі знову – це обіцянка.