догляд за волоссям поради подорожі

Вирушаючи на дорозі може бути руйнівним для вашої краси рутина. По-перше, ви повинні упакувати всі ваші косметики в цих крихітних, прозорі пляшки, або ж перевірити ваш багаж – навіть якщо ви тільки збираєтеся в нічну поїздку. Коли ви прибудете в пункт призначення, вам доводиться мати справу з суворою води готелю, незнайомий клімат, і розлука з вашою командою стилістів, естетики та манікюру. Ви можете мінімізувати стрес, виконавши наступні поради по догляду за волоссям подорожей.
догляд за волоссям подорожі Порада № 1 – пропустити миття
Вам не потрібно мити волосся щодня. Справді, миття волосся це стрес для вашого волосся, це краще і здоровіше для вашого волосся, щоб бути промивають кілька разів на тиждень, а не щодня.
догляд за волоссям подорожі Порада № 2 – пакет сушарки
Доброю новиною є те, що більшість номерів готелю надають фен в номері безкоштовно, без вашого навіть не питаючи. Погана новина в тому, що сушарка для волосся готельні смокче – не каламбур. Ці сушарки суворим, неіонні динозаврів. Принесіть свій власний іонний фен з концентрацією уваги або розповсюдження вкладення так що ви можете укладати волосся на дорозі, а як ви стиль його будинку.
догляд за волоссям подорожі Порада № 3 – зачіски
Зачіски приховує безліч гріхів догляду за волоссям. На триденну поїздку, ви можете піти без миття волосся протягом цілих трьох днів, якщо ви носите зачіску на третій день.
догляд за волоссям подорожі Порада № 4 – додати обсяг, поки ви спите
Будьте впевнені, щоб упаковувати широкий, покритий тканиною гумкою, коли ви подорожуєте – той, який досить широкий, щоб не залишити хвіст лінії, коли ви берете його. Перед тим, як лягти в ліжко, нахилитися і чистити все волосся на маківці голови. Закріпіть волосся з широкою резинкою, як фонтан волосся на верхній частині голови. Лягайте спати в цьому роді. Мало того, що група продовжує вас волосся від заплутування під час сну, тому що ви можете перевернути хвіст до верхньої частини ліжка, але це буде додати обсяг коренів волосся при видаленні групи вранці.
догляд за волоссям подорожі Порада № 5 – капелюхи!
Ніколи не варто недооцінювати значення величезну капелюх. Якщо ви носите бере сумнозвісної стажиста або стиль Брітні Спірс гоночних шапку, чи віддаєте перевагу ви барвисті кришка панчіх або пастельній пашміни загорнуті чарівно навколо вашої голови і шиї, в капелюсі, це відмінний спосіб, щоб доповнити аксесуарами і сховати волосся на той же час.