Як є дійсно великим нетерпінням шкіри

Copyright 2006 Девід Maillie

Кожна жінка обожнює зірки жіночої статі червоній килимовій доріжці. Як виходить, що їх шкіра настільки досконала і бездоганним? Чому ми не можемо мати шкіру, як це? Які унікальні процедури по догляду за шкірою і схеми вони використовують? Чому це, що деякі люди просто мають дивовижну шкіри? Є тисячі догляду за шкірою розпродавали в телевізійній рекламі та в місцевих магазинах. Деякі з них можуть бути досить дорогими, як Strivectin SD (близько $ 100 трубки). Що насправді працює? Великий шкіра не тільки для зірок і може бути досягнуто шляхом будь-якого мало знань по догляду за шкірою і лікування. Він також не повинні бути супер дорогою також.

По-перше, занадто багато з нас використовують жорсткого мила і миючих засобів, які фактично сухим з ​​шкіри. Дерматологи знають про це і зазвичай призначають і рекомендують ніжні миючі засоби, як Cetaphil, які будуть чистити без роздратування. Роздратування може призвести до висипів і проривів. Вона також може погіршити акне. Так, в деяких випадках дійсно жирної, дерматологи рекомендують сильним анти масла мило як набір мила. Але для регулярних і сухої шкіри це призведе до надмірного сушіння і може викликати фотостаріння шкіри (яка викликає зморшки і тонкі лінії, щоб постати перед своїм часом).

Це гарна ідея, щоб стежити за зволожуючий крем, який не є comodogenic або що не викликають прищі. Знайти зволожуючий крем, який вам подобається, і дотримуйтеся його, той, який пахне приємно, не викликає алергії, і той, який вам дійсно подобається. Важливо знайти зволожуючий крем з ВС функції блокування додані. Якщо цього не сталося, вам потрібно додати лосьйон для засмаги, щоб ваш режим. В принципі, ви хочете зберегти ваш режим догляду за шкірою якомога простішим. Чим простіше це більш імовірно, що ви будете слідувати йому. Кожна додана і непотрібний крок зробить його ще більш імовірно, що вона буде в кінцевому підсумку, як нову резолюцію років, бажання, яке не дотягує.

Обмежити перебування на сонці, як це може вік вашої шкіри і привести до утворення складок, сонячні плями, веснянки і тонких ліній. Так, багато із зірок завжди здається красивою засмагою і сонце тільки робить їх виглядати краще. Реальність, однак, є те, що багато з них прикидатися. Вони використовують спрей на засмагу та виробів з самостійною кожум’яки в них. Вони також мають ці професійно-прикладної, так це красивий і здаються менш додатки. Крім того, багато з картин ми бачимо насправді були підфарбовані комп’ютера для редагування фотографій і цифрового програмного забезпечення. Останні досягнення в області редагування цифрових фотографій останнім часом були виявлені в статтях в Нью-Йорк Таймс, і це досить дивно. Вони можуть додати або видалити вага, вік або омолодити шкіру, і т.д. … Так що, багато разів, коли ми бачимо ці зірки і як красиво вони можуть виглядати, вони дійсно не виглядають таким чином.

Одна обробка в даний час використовуються майже в кожному пластичного хірурга і дерматолога на зірок і не зірок, є ТСА-пілінг. ТСА-пілінгу має можливість видалити кілька шарів шкіри і виявити молодше і свіже шкіри знизу. Він може трактувати старіння шкіри, усунення або зменшення плями і пігментації проблеми, навіть підтягують шкіру, оскільки це збільшує виробництво колагену. ТСА-пілінг також відновить шкури рН до нормального і зменшити сприятливі умови для бактеріальної інфекції, як акне. Пілінги ТСА насправді один з небагатьох лікування в даний час використовується як для анти старіння і лікування акне.
Так що у вас є деякі великі поради, використовуйте м’який миючий засіб, зволожувати, використовувати високий ступінь захисту SPF, отримати ТСА-пілінгу, і не впадайте у відчай, як зірки не завжди мають ідеальну шкіру.