Як знайти ефективні сухих продуктів по догляду за шкірою

Хоча суха шкіра є спільною проблемою, утримуючи вологу в нашій шкірі стає важко, оскільки ми старіємо. Незалежно від віку, ми всі хочемо зберегти гладкою і пружною шкірі, тому природний зволожуючий крем лосьйон для тіла буде корисно.

Давайте поговоримо про сухою шкірою і чому сухість шкіри така поширена проблема. Наша сухий зудить шкірою носить тимчасовий характер, проте, коли вона стає поточної проблеми це розчарування.

З віком сил стає менше його виробництво двох життєво важливих білків шкіри (колаген і еластин).

Ці два білки несете відповідальність за збереження вашій шкірі виглядати гладкою, пружною, еластичною, і вологим. Але, так як ваше тіло робить менше колагену і еластину протягом багатьох років (30, 40 і далі), сухість шкіри може стати більше повторювані проблеми.

На щастя, натуральні сухі лосьйон для догляду за шкірою може допомогти зволожують і вирішити цю проблему. Однак, не всі лосьйони для шкіри є однаковими. Я поясню, деякі лосьйони може відчувати себе добре, коли застосовується, але вони не допомагають вирішенню найважливішої проблеми.

Справді, якщо ви купуєте неправильний природні лосьйон для догляду за шкірою ви можете реально пошкодити шкіру. Я вам скажу, чому, багато продуктів містять шкідливі інгредієнти зволожуючих як акриламід і нафтопродуктів, які в основному хімічними речовинами.

Акриламід, використовується в багатьох тілі та обличчі зволожувачі, є небезпечною хімічною так як це дуже дратує очі і шкіру. І мінеральне масло, побічний продукт виробництва Нафта і використовується в якості дешевого наповнювача, є небезпечним, тому що це заважає нормальному потовиділення, забиває пори, вугрі може розвинутися проблеми і запобігає шкіру від токсинів.

Сказавши, що, тепер, коли ви знаєте про декілька шкідливих інгредієнтів, щоб уникнути, щоб допомогти зрозуміти, що не кожен сухому лосьйон для догляду за шкірою, що містить “масло” шкідливо. Насправді, деякі інгредієнти, які є природні масла надзвичайно вигідним для шкіри і може допомогти сухий шкірний свербіж.

Один з кращого натуральних інгредієнтів, які можуть допомогти організму виростали більше колагену і еластину і повинні міститися в кожному натуральний зволожувач для боротьби сухість шкіри і ознаки старіння називається Cynergy ТЗ.

Cynergy TK є передній край інгредієнт, отриманий з природного речовини і піонером компанії в Новій Зеландії.

Як було показано в людських клінічних досліджень, збільшилися повторно рости колагену і еластину, а також зростанню еластичності шкіри і вологи.

Були додаткові дослідження, і їх результати “показують стійкий 14% поліпшення шкіри утримання вологи протягом 18 днів.” Не тільки утримання вологи, дослідження також “показати стійке поліпшення еластичності шкіри на 42% протягом 18 днів.”

Відвідайте мій сайт, щоб дізнатися більше про Cynergy ТЗ і як вибрати ефективні сухі продукти догляду за шкірою.