Здорове харчування для здорової шкіри, піклуватися про вашій шкірі

Зморшкуватою і шкіра як шкіра ознаки пошкодженої сонцем шкіри, дрібні зморшки навколо рота також ознаки старіння шкіри через куріння. Одна з багатьох засобів пошкодженої шкіри перетворюється в здорової дієти. Це природний спосіб підтримки здоров’я шкіри.

Здебільшого, мати великий шкіри ваша дієта повинна бути заснована навколо багато свіжих фруктів / овочів, здорові жири, білки, з мінімальними оброблених харчових продуктів, і включають в себе багато води для належної гідратації шкіри.

Дієта є основним фактором у наданні вам здорову шкіру. Право прийому їжі з усіма необхідними компонентами є найбільш важливим для вас у володінні світиться шкірою. Це природний спосіб захисту шкіри. Більшість продуктів догляду за шкірою, які доступні на ринку, містять інтенсивного використання хімічних речовин. Якщо використання таких хімікатів на вашому тілі переконатися, що ваш захворювань шкіри погіршується.

Погане харчування може залишити шкіру виглядати нудним і недоїдають. Багато людей слідують низьковуглеводних дієт, які можуть пограбувати тіло антиоксидант багатих продуктів. Антиоксиданти допомагають боротися з вільними радикалами, які викликають передчасне старіння. Крім того, якщо ви не п’єте достатньо води, ваше тіло може стати сухою і, отже, шкіра може розвинутися стан, таких як псоріаз і навіть екземи. Отже, що потрібно робити, щоб зберегти шкіру здоровою?

Здорова шкіра вимагає головним чином вітамін А. Вітамін А використовується в багатьох акне маслами. Добавки вітаміну А допомогти уникнути акне і рак шкіри. Але перестаратися на цьому добавка може призвести до печінки. Наукові дослідження довели, що люди, які слідують дієти, багатої фруктами, овочами, горіхами, йогурт, яйця, рослинне масло, крупи, чай, воду і відчувають менше фотостаріння і зморшкуватою шкіри в порівнянні з тими, хто жувати через продукти, як червоне м’ясо , незбиране молоко, вершкове масло, цукристих продуктів і картоплі.

Забудьте про всі галас навколо зниження кількості вуглеводів у вашому раціоні. Так, занадто багато хорошого, може бути погано в будь-якій ситуації, але наші тіла – в тому числі нашої шкіри – потрібно вуглеводів щоб залишатися здоровим. Майте це відмінний наконечник дієти для здорової шкіри на увазі: нестачі вуглеводів в організмі призведе до зниження кількості антиоксидантів, які грають величезну роль у боротьбі з негативної дії вільних радикалів. Дієта, яка включає в себе цільнозернові вуглеводи, такі як хліб, макарони і рис допоможе запобігти передчасному старінню, що відбувається, коли є недолік цієї поживної речовини у вашій системі.

Антиоксиданти захищають клітини від вільних радикалів. Дієта, багата антиоксидантами відмінний захист від збитку, нанесеного цими вільними радикалами. Лікопін, знайдений в червоних фруктів і овочів є потужним антиоксидантом, як і флавоноїдів і каротиноїдів. Ви можете знайти їх у травах і овочах, таких як шпинат, спаржа, персики, абрикоси, капуста, цибуля, кріп, часник, квасоля, базилік та інші. І не забувайте про чай. Злегка приготовані, свіжі або сирі це відмінний спосіб отримати вигоду з антиоксидантів.