нарощування волосся додати життя вашої коси

Дано не кожному з густою, хвилястою замків, що робить нарощування волосся ідеальне рішення для створення ілюзії щедрий гриву. З діапазон варіантів від швидко виправити кліп доповнення для склеювання і ткацтво, спортивні знаменитості, що зачіска не більше недосяжною мрією.

є нарощування волосся для вас?

Нарощування волосся може бути настільки ж різноманітні, як і короткий кліп доповнення до повністю пов’язані тривалі процедури, які практично не відрізняються від своїх природних локони. Кліп доповнень також багаторазові і вимагають всього кілька сантиметрів вашого волосся, щоб зв’язати на. Хоча кліп Додатки є ідеальним рішенням для людей шукає тимчасове рішення, пов’язаного розширення може бути ідеальним для тих, хто шукає більш без проблем рішення.

У цілому синтетичні волокна підходять для тих, хто шукає недороге рішення, яке як і раніше пропонує хороші результати. З різноманітним масив довжини, текстур і колірних палітр на вибір, синтетичне висунення може насправді виглядають досить природно. Однак, коли мова заходить про ваших дорогоцінних косами, це платить, щоб зрозуміти, що ціни не найголовніше. Як і більшість речей у житті, ви отримаєте те, що ви платите за, яка робить вибір розширень з реальних людських волосся, які набагато більш розумно.

ткацтва та склеювання пояснив

Полупостоянние нарощування волосся може бути істотно зшиті на місці або Пов’язані однією гарячого злиття з використанням відповідного агента клею. Більшість стилістів використовувати синтезований білок кератин, який діє як клей, з яким кожна пасмо попередньо наконечником, а потім нагрівають, щоб допомогти з’єднати розширення на одному природного замків. У той час як гарячі ткацтва і зв’язку використовує гарячий клей, щоб забезпечити розширення на місці, холодні методи злиття пропонують більш м’який і розумне альтернативою, оскільки це забезпечує мінімальне пошкодження локони.

Іншою альтернативою є шити в розширення, яке дозволяє стиліста, щоб зшити синтетичні або природні тче в косу. Крім зв’язків та переплетень, мікро посилання можуть іноді бути використані, щоб допомогти закріпити розширення вашого природні кучері. Зазвичай побудований у вигляді округлих котушки, які вибираються в підбору кольору волосся людини, мікро-зв’язку можуть бути стійкими і ефективними, не кажучи вже безпечні для довгострокового використання.

навіщо вибирати природні тче

Є декілька переваг для вибору натуральних волокон синтетичних тче. Загалом, розширення, яке виткана з людського волосся має нормальний кутикула, що означає менший реакції на силіконове покриття на синтетичних тче. Штучні волокна можуть заплутати і дивитися стертий з часом, що робить їх менш довговічні в порівнянні з природним продовженням.

Природних кліп на розширення означає більше можливостей в плані правильного вибору текстури підходить для ваших потреб, які можуть запропонувати найбільш природно виглядають, сипучих стиль, який синтетичних волокон ніколи не може сподіватися, щоб відповідати. Крім виглядати і відчувати себе, як ваші власні локони, ці переплетення можуть бути оформлені з бігуді і праски або навіть після хімічної завивки раз як ваші власні гриву. У той час як синтетичні волокна не можуть бути пофарбованими, що означає менше експериментів з ваш погляд, природні нарощеного волосся можуть бути виділені і пофарбовані таким чином роблячи їх більш гнучкими.