може я волію бути відключці під час косметичної процедури стоматології

Косметична стоматологія розділ стоматології, яка спрямована на поліпшення загального зовнішнього вигляду обличчя, шляхом виправлення неправильного домовленості зубів. Косметична стоматологія допомагає і додає природний і здоровий вигляд, тому пацієнти можуть більше не відчувати себе некомфортно про показ їх зуби іншим. Косметична стоматологія фокусується в основному на поліпшення зовнішнього вигляду зубів людини, рот і посміхатися. Вже не потрібно, щоб покрити один рот з конфузу через перебір жовтих, криво, або відсутні зуби, досягнення останніх кількох років у косметичній стоматології відкрили багато розширених методів і процедур.

седації Естетична стоматологія:

Стоматології седації або сну стоматології є варіантом для пацієнтів, які мають страх до обличчя стоматологів. Більшість людей боїться стоматологів зі свого дитинства і зрештою, побоюючись їх, поки вони всі виросли.

Гальмування відноситься до роботи з якийсь матеріал, щоб полегшити пацієнту. Косметичний стоматолог як правило, пропонують газової служби, щоб допомогти з седативним пацієнта. В інших випадках ліки, які будуть використовувати один раз заспокоїти пацієнта. Крім того, ті, яким важко залишатися на місці в одному положенні також можете вибрати заспокійливе так було б простіше як для пацієнта і стоматолога. Довше, більш складні і більш великі процедури, які вимагають довгих годин і лікування, які викликають важкі болі пацієнти також найкраще, коли вводили седативні засоби. У седації стоматології, процедура може бути введений протягом менше відвідувань або навіть у день в деяких випадках. Седативного методу буде залежати від кожної людини.

Sedated косметичні стоматологічні роботи може знадобитися, якщо ви були не пощастило бути залучені в дорожньо-транспортних пригодах або, можливо, спортивних аварію і отримали важкі травми рот. Карієс виникає через токсинів в наркотик для тих людей, які мали погану звичку наркотиків і провів усе життя, не піклуючись про свої зуби. Можливо, вони, можливо, повинні мати зубні протези або імплантати вставив

Гальмування стоматології зазвичай використовує три різних види седації:

Вдихання седації: Закис азоту або звеселяючий газ подається через ніс і триває протягом усього терміну дії стоматологічної процедури. Цей газ, як відомо, забезпечують користувачам щасливе відчуття оніміння і болю. Звеселяючий газ є кращим методом для людей, які дуже стурбовані стоматологічної процедури вони піддаються. Це лікування світлом, який тримає в страху страху і допомагає пацієнтові бути більш розслабленим і кооперативна.

Усні седації: Це також називається ентерального седації. Це включає в себе питної седативного препарату. Як і інтраназально седативний ефект, препарати можуть також вводитися внутрішньовенно, щоб справити більш глибокий седативний ефект.

Глибокої седації: Цей тип седативний препарат вводять внутрішньовенно в потік крові. Наслідки, як правило, такий же, як інші типи седації, але з швидким результатами і глибше амнезії. Однією з переваг цього седативного методу є те, що більше седативний препарат може бути введений в будь-який час до або під час процедури.

Гальмування стоматологія не для всіх, але для тих, хто уникав отримувати їх зубів зафіксований через страх перед зубним лікарем; седації стоматології є рішення, яке вони так довго шукали. Бажано, щоб ви мали члена родини або друга, щоб допомогти вам протягом декількох годин після будь-якої процедури седації стоматології. Він / вона повинні бути з вами, коли ви потрапляєте у ваш будинок і протягом наступних кількох годин.