лазерна епіляція є мистецтвом і наукою

Один з найпопулярніших методів лікування останніх догляд за шкірою є лазерна епіляція, яка є постійне видалення волосся з тіла. Через популярність цього лікування по догляду за шкірою нові лазерні пристрої знаходяться на підйомі, і вони до цих пір не доведено. Ця стаття дозволить споживачеві бути більш інформованими при ухваленні рішення про те, хто буде надавати своїм лазерна епіляція.

тип шкіри є важливим чинником

Простий спосіб дізнатися свій тип шкіри є використання шкіри Фіцпатрік Typing Scale. Причиною типу шкіри важливо, бо різні лазери використовуються для різних типів шкіри. При плануванні лазерної епіляції, постачальник, що ви йдете повинні використовувати правильний лазер для вашого типу шкіри.
Рівень 1: дуже справедливим або руде волосся і веснянки або білий або світлий блондин. Конкретний тип шкіри буде рідко загар і опіки легко.
Рівень 2: Світло, ярмарок або Світлошкірі європейської. Людина з таким типом шкіри зазвичай має світло червоного кольору волосся. Цей тип шкіри має важкий час отримання засмаги.
Рівень 3: Світло проміжні, бежеві та темношкірий європейський. Ця людина зазвичай має будь-який колір очей або колір волосся. Цей тип шкіри навряд чи коли-небудь засмаги та шкіра буде засмага поступово.
Рівень 4: Середземноморська, оливковою шкірою або беж з коричневим відтінком. Ця людина буде мати темно-коричневого до чорного волоссям і темними очима. Цей тип шкіри не будете мати ніяких проблем засмаги та сонячних опіків дуже незвично.
Рівень 5: Іспанська, темно-коричневого або коричневого кольору. Ця людина буде мати чорне волосся з карими або карі очі. Цей тип шкіри засмага може досить легко.
Рівень 6: Дуже темний, або чорний. Ця людина буде мати темно-карі очі і чорне волосся. Цей тип шкіри не засмага й засмага досить легко.

відповідного лазерного роботу

Кожен з лазерів можуть бути використані з шістьма різними типами шкіри. Хоча це насправді важливо знати особливості кожного пристрою і який результат можна очікувати від нього.
Існують три основні лазерів, які можуть бути використані з будь-який з шести різних типів шкіри.

Різні лазери різних виробників і торгових марок не мало значення, оскільки кожен пристрій має свої унікальні особливості. З особистого досвіду я знаю, що є ще багато типів пристроїв для лазерної епіляції в Нешвілл, але ця рада буде справедливо для будь-якій області з великою кількістю лікувальних установ.

Олександрит Довгого імпульсу: Александріт краще всього використовувати на шкірі типу 1-3 і якщо у людини є дуже темне волосся. При цьому лазер, високе значення може бути використана для видалення тонкого волосся.

Діодні лазери: діодний лазер точно так само як Александріт лазер. Він використовується для типів шкіри 1-4.
Доданий лазер також можете видалити тонке волосся якщо налаштування будуть скоректовані.

Nd: YAG лазери Довгі Пульс: YAG лазер як правило, використовується для тих, з більш темною шкірою або типів шкіри 4-6.

правильно вибрати постачальника

Якщо ваша лазерна епіляція постачальник має право освіти, навичок і досвіду ви отримаєте дивовижний результат від лікування. Однак, якщо ваш провайдер не вистачає цих навичок, ви отримаєте погані результати.

Лазерна епіляція пристрій має різні налаштування, і якщо налаштування не вірний, то можете отримувати менше, ніж оптимальні результати. З іншого боку, правильні параметри дасть найкращий результат. Отримання правильних налаштувань для різних типів шкіри знаходиться експериментуючи. Перш ніж ви отримаєте лазерної епіляції переконайтеся, що ваш провайдер має гідний рівень досвіду для того, щоб отримати кращі результати.