з’ясувати, напрямні в нанесенні макіяжу

Дівчата використовувати косметику, щоб підвищити їх природну красу. Після цих напрямків може допомогти вам дізнатися, як нанести макіяж на всі випадки життя. Почніть з умивання. Використовуйте м’яке миючий засіб, який не висихає на шкірі. Наступні з зволожуючим підходять для вашого типу шкіри. Клобук одяг з рушником, щоб охороняти його, поки ви робите ваш макіяж додатки.

Коректор буде далі

Навіть прості моделі не мають бездоганної шкіри. Коректор приховує будь-які плями або Undereye колах. Виберіть колір один відтінок світліше, ніж ваш фундамент. Використовуючи ваш палець кільце, ставиться три крапки консилер над будь-яким Undereye плями і кола. Змішайте його з кінчика пальця або, що макіяж губкою. Ви можете використовувати будь рідкий консилер або твердим типом.

Фонд є нижньою

Рідке тональний засіб, який відповідає вашому тону шкіри саме є кращим вибором. Почати, поставивши його на в точках над центром вашого обличчя. Кінчиками пальців або губкою макіяж, щоб розгорнути його, поки він охоплює всю вашу особи. Фонд може капотом консилер.

Щоб зберегти натхнення на місці, бруд на вільно або пудра в однаковий колір з листкового пензлем або порошку. Ви можете взяти з компактною пудрою з вами touchups пізніше.

У очей є це

Є багато кроків, в тому, як використовувати косметику навколо очей. Почніть з брів. Якщо їм потрібно було надмірно зірвав, вам може знадобитися, щоб сформувати browline використанням олівець для брів або порошкоподібної тіні. Ці продукти можуть спільно заповнити прогалини в природній брів. Олівець для брів буде виглядати суворим і неприродно, якщо не використовувати обережно. Щоб застосувати порошкові тіні брови, використовуйте обтяжливим похилій кисті.

Тіні для повік повинні координувати свої дії з вашим кольором очей і вашого тону шкіри. Використовуйте темні тіні для повік, щоб вирівняти краю вашого верхню повіку, наступних разом вище, чим вище вій. Середній кольорові тіні для повік знаходиться на розквіті сил, що і до складці очі. Світло тіней для повік йде звідти тільки під бровою. Для повсякденного одягу, використовуйте матові кольори. Блискучі або ігристого кольору підходять для додаткового ввечері.

Змочіть торт підводка для очей в темніший колір Координаційної виявити очима багато і застосувати його в надзвичайно худий лінію на нижньому краю вище повіку за допомогою кисті. Якщо ви хотіли б очі, щоб виглядати більше, нанесіть олівець для очей тільки на більш високому повіку, розширюючи дорогу близько однієї [* fr1] дюймів за рогом очі. Дами з великими очима або воліючи аа багато драматичний погляд вечір могли спільно застосувати підводка для очей на жало нижню повіку під вії. Створити, що лінії худі, щоб уникнути появи єнота. Підводка для очей олівець буде використовуватися замість пирога підводка для очей.

Туш для вій є останнім кроком в частині уваги складу програми. Ще раз, виберіть колір у першу чергу заснована на ваш тон шкіри, використовуючи темно-коричневий, якщо ви чесні і чорний для темної шкіри. ВМС або зливу може бути використаний для ввечері, однак, не дуже прийнятним для роботи. Dip аплікатор в трубку і обережно хвилі його через верхні і нижні вії. Зачекайте одну мить для того, щоб висохнути перед нанесенням другого шару. Це сприятиме уникнути злипання. Для вечірнього, ви хочете використовувати для завивки вій закликають додаткових екзотичний вид, але бути позитивним, щоб спробувати в цьому перед нанесенням туші.

Рум’яна додає життя

Рум’яна приходить в кожен порошок і гель формах. Який би ви не вибрали, застосовувати його помірно, щоб не виглядати на зразок клоуна. Зрозумійте, яблука щік, посміхаючись, а потім покласти рум’яна або на них або просто нижче, залежно від того тонну приємно для вас.

Kissable губ

Виберіть колір помади, який йде з обох ваш тон шкіри і ваш наряд. Або використовуємо його з труби або використовувати губну помаду пензликом, як професійні візажисти роблять. Додати губ навколо сторін губи після помада була застосована. Переконайтеся, що для Губ колір може бути схожий відтінок помади, як жахливо темною Губ з блідо помада може виглядати нерозумно.

Будьте безпечні з вашої косметики

Косметика не тривають вічно. Вони можуть бути забруднені бактеріями, таким чином, щоб бути в безпеці вони повинні бути відкинуті, як тільки вони стають старими. Це може бути особливо важливо для туші яка повинна бути не зберігаються довше, ніж один рік, коли він вперше використав. Уникнути ризику проблем зі здоров’ям, що не обмін косметики з іншими людьми.

В даний час, коли ви дізнаєтеся, як користуватися косметикою, чому б не слідувати до Вашого наступного масштабний захід? Слідуючи цим інструкціям, ви будете добре виглядати куди завгодно.