П’ять найбільш поширених травм рук, що ви повинні бути в курсі

Людина використовує свої руки майже все, що вони роблять, чи не відключався годин ранку сигналізації, приготування і прийому їх сніданком, переведення виклику в телефоні, навіть ламають ноги. Руки про так необхідно! Ось п’ять з деяких з найбільш поширених травм руки.

1) Зламані кістки є поширеною травми руки. Є багато тонких кісток в руки людини, і як вони приведені у відповідність межі важливого до того, як вони виконують. Якщо ви відчуваєте, у вас може бути перелом, важливо звернутися до лікаря, який буде виконувати рентгенівського та іспити, щоб визначити, де і перерва.

Деякі симптоми включають біль, набряк, неможливість рухати пальцями належним чином, і деформації. Якщо у вас є перерва, ваш лікар, швидше за все, ставитися до нього, скинувши його в правильному положенні, то, застосовуючи гіпсову пов’язку або шину. Час від часу це можливо, необхідно буде наслідувати фізична терапія.

2) Бернс ще одна поширена травму руки через кількість часу, вони мають рацію в гущі нашої роботи: в кулінарії, роботі з електрикою, прагнучи каміни, кемпінг пікніки і т.д. Перше, що повинно бути зроблено у випадку опік, щоб занурити шкіри в холодній воді.

Ніколи не кладіть масло (який був казки старих дружин минулого) на опік, так як це тримає тепло, що дозволяє більше пошкоджень шкіри. Холодна вода буде зупинити горіння від прогресуючих в інші тканини. Якщо причиною руйнування є важким, зверніться до лікаря відразу.

3) кистьовий тунельний синдром є хворобливим станом, викликаним такими захворюваннями, як артрит, діабет або гіпертиреоз. Вона також може бути викликана ожирінням, вагітність або повторюваних рухів. Це пов’язано з пухлину в руки і зап’ястя області, яка впливає на нерви в області.

Це може призвести до болю, оніміння, поколювання і втрати міцності. Є вправи, які можуть допомогти легких випадках або навіть у профілактиці синдрому зап’ястного каналу.

4) травми нігтьового ложа відбуваються в частині нігтя. Вони, як правило, через удар важким предметом, наприклад, молотком під час столярних робіт або ненавмисного зачинилися двері. Набряк виникає під нігтьове ложе, викликаючи біль і запалення.

Це гарна ідея, щоб звернутися до лікаря в будь-якому іншому, ніж легких випадках, так як деформації і зараження може відбутися. Рідини та крові, можливо, повинні бути злита лікаря, що дозволить знизити тиск і дозволяє площу, щоб зажити.

5) Рвані рани є розрізами. М’який рвані рани можна лікувати в домашніх умовах з чищення і актуальним антибактеріальним кремом, але глибокий виріз, який надає кістки і м’язи повинні бути зшиті, щоб правильно залікувати.