як читати етикетки продуктів органічної краси

Вітаємо! Ви прийняли рішення, щоб почати купувати органічні продукти краси залежно від їх екологічної і користь для здоров’я. Хоча ви можете бути раді почати покупки природного догляду за шкірою лінії спочатку; що ентузіазм може бути швидко замінений плутанини і нерішучість, коли ви бачите всі природні лінії по догляду за шкірою. Це пов’язано з тим, що природні краси продукту містять органічні міток переважна кількість інформації.

У цій статті ми навчимо вас, як читати етикетки продуктів органічної краси.

Насамперед, просто тому, що продукт по догляду за шкірою стверджує, що органічні, не думайте, що це так. Органічна косметика не регулюються FDA або USDA, тому виробники мають багато свободи, коли мова заходить про рекламу. Багато менш солідні компанії по догляду за шкірою буде використовувати слова натуральний продукт краси або органічні, навіть якщо продукт містить кілька синтетичних інгредієнтів.

Кращий спосіб дізнатися, якщо органічних продуктів по догляду за шкірою дійсно органічні, перевіривши інгредієнтів. Ви повинні визнати, більшість (якщо не всі) з органічних інгредієнтів краси котируються на органічних продуктів краси. Якщо є імена, на етикетці органічних продуктів по догляду за шкірою, які виглядають незнайомих вам, високі шанси, що інгредієнти не є органічним якістю краси.

Крім того, необхідно мати на увазі певні слова, які можуть з’явитися на упаковці органічних продуктів по догляду за шкірою. Якщо слова, органічні і натуральні присутні, це просто означає, що органічний продукт по догляду за шкірою була зроблена з деякими сертифікованих інгредієнтів. Він не представляє 100% органічний продукт, а також не представляють собою хімічні безкоштовний продукт. Єдина фраза, ніж гарантує абсолютно органічний продукт сертифікований органічні, без синтетичних інгредієнтів.

Пам’ятайте, що навіть якщо ви ходите по магазинах для спеціальних продуктів типу вугри догляд за шкірою схем або анти старіння по догляду за шкірою, великі шанси, що ви можете знайти їх в органічній лінії. Тільки не забудьте уважно прочитати етикетки будь акне система догляду за шкірою або анти-старіючий продукт по догляду за шкірою, перш ніж купити його, бо він стверджує, що органічні. Пошук найкращих продуктів по догляду за шкірою не важко, але будьте впевнені, щоб зробити ваші дослідження, коли ви шукаєте кращий продукт для догляду за шкірою для вас.