як отримати найкраще з вашої стрижки перукар

Ми, Äôve всі були вони, в той чи інший: поганий стрижки. Як ми можемо йти про отримання насправді приголомшлива стрижка, особливо, коли ми відвідуємо новий стиліст або перукарню? Після того як ви, Äôve вибраної стилістом ви довіряєте, ось деякі великі поради, щоб ви почали:

1. Приготування: Приходьте в салон підготовлені для зустрічі. Знати тип стрижку ви хочете, або те, що ви хочете вийти з призначення. Навіть якщо ви не, АОТ точно знаєте, який стиль ви хочете, поставляються з опціями і попросити свого стиліста, якщо вони думають, що стиль буде працювати для вашої форми особи і типу волосся.

2. Файл: Приходьте з картини стиль, який ви хочете досягти. Картина набагато краще, ніж простий опис зачіски. Зображення дозволить вашому стиліста візуально зрозуміти, що ви описуєте, до них, що є великою перевагою для стиліста.

3. Особливості: Отримати конкретні зі своїм стилістом про те, що ви хочете, і Дону, АОТ хочете. Скажіть їм, ваші симпатії і дис-любить. Якщо у вас були жахливі стрижки в минулому, сказати їм, що ви не зробили, АОТ подобається. Якщо ви любите чубок, але дуже не хочу мати їх в очі, скажіть їм, щоб вони отримати це право. Будучи конкретним займає багато здогадок з сценарію і дійсно може допомогти вам і вашим стилістом бути на тій же сторінці.

4. Примхи: Чи має ви волосся має будь-яку, Äúquirks, AU, що ваш стиліст повинен знати? Якщо у вас коротке волосся вона починається, щоб махнути на один бік? Лі ваші волосся, як правило, виявляються, а не в? Чи були у вас проблеми з приборкання чуб? Розкажіть свого стиліста про це! Якщо ваш стиліст знає про ці примх він або вона буде в змозі дати вам стрижку, яка набагато краще підходить для вас.

5. Історія: Яка історія вашого волосся? Скажіть їм, коли ваша остання стрижка була або коли ви востаннє фарбували волосся. Був небудь зробити з ним, такі як відбілювання це, що вони повинні знати? Нехай вони знають про вашу історії, щоб вони знали кращий спосіб піклуватися про вашому волоссі.

6. Консультації: Якщо ви плануєте зробити великі зміни волосся, попросіть консультацію волосся. Волосся Консультації пропонуються в більшості перукарень і дозволить вам шанс зустрітися зі своїм стилістом і поговорити з ними, перш ніж ваша зачіска про те, що маршрут ви хотіли б взяти з вашими волоссям. Це гарний час, щоб обговорити варіанти, мозковий штурм чи ні зачіска дійсно для вас, і допоможе вам відчувати себе більш комфортно з вашою зачіскою рішення.

7. Переказують: Попросіть вашого стиліста повторити вам те, що ви хочете з вашою зачіскою. Це прекрасний час, щоб прояснити всі непорозуміння, перш ніж він або вона досягає для ножиць. Крім того, кажуть, якщо ви помічаєте, що ваш стиліст відходить від того, що ви обговорювали. Ви знаходитесь в заряду, і не повинен, АОТ відчуваю соромилася проханням зупинити те, що вони роблять, щоб пояснити своє рішення.