як застосовувати рідкий олівець для очей

Підводка для очей приходить олівцем або рідкій формі. Лайнери порошок очі, також популярні, які можуть застосовуватися з підведенням для очей кисті. Незалежно від того, який тип ви обираєте, застосувати підводка для очей якомога ближче до лінії вій наскільки це можливо. Виберіть простий у використанні і застосувати підводка для очей, як пером або пензлем. Для складного макіяжу ви можете додати ключ тіней для повік кольору переважно, фіолетовий, темно-бордовий, сірий, навіть позолочені на зиму.

По кожній дівчині квиток пункту макіяжу продукту. Деякі дівчатка потрібні тільки блиск, в той час як інші не можуть обійтися без туші для вій. Що стосується мене, вона повинна бути рідкою підводкою очі. Рідку підводку очей забезпечує драматичний погляд, коли зроблено належним чином, будь то носили як частина повсякденного стилю або зі спеціальних ніч.

застосовувати рідкий олівець для очей

Рідка підводка для очей приходить в пляшці, а, як чорнило, і ви повинні використовувати окрему кисть для нанесення. Найкращий результат буде надходити з точки кисті лайнера.

Природно, щоб закрити очі, як ви малюєте лінію, але якщо ви тримаєте його відкритим, він буде насправді зробити це легше слідувати вигинів кришку і, отже, мають більш пряму лінію.

Вам не потрібно, щоб спробувати намалювати безперервну лінію з рідким підведенням для очей. Це насправді простіше болю кілька невеликих штрихів на лінії вій, наприклад. Внутрішній кут, середній і зовнішній кут, а потім повернутися і з’єднати їх.

Тримайте очі частково відкриті, так що ви можете легко слідувати контуру. Щоб отримати свою лінію якомога ближче до лінії росту вій, як можливо, підійміть повіку під аркою брови замість того, щоб смикати шкіру в сторону, як це звичайна практика. Коли ви тільки починаєте, вам не потрібно турбуватися про те, щоб прямі лінії одним махом. Візьміть три прекрасні тире, один на цьому всередині, середнього і зовнішнього кута, і з’єднати їх.

Використовуйте свої пальці (на руках ваших не використовують, щоб застосувати лайнер) вивести ваші повіки квартиру. Мета полягає в тому, щоб усунути складки вздовж лінії вій, який може викликати турбулентність і розчарування.

Нахиліть голову трохи назад і застосовувати якомога ближче до лінії вій по-людськи можливо, в іншому випадку ви отримуєте дивний пробіл.

Завжди починайте зсередини назовні і інсульт одним махом. Не намагайтеся робити це порціями, просто піти на це-це нерозумно, але це все про віру в себе.

Приймаючи ваші протилежною рукою, тримайте олівець для очей аплікатор між великим і вказівним пальцями. Починаючи з внутрішнього куточка ока, повільно намалюйте тонку лінію поперек вашого століття. Переконайтеся, що ви якомога ближче до лінії вій наскільки це можливо. Для завершення ваш погляд, виходять за ваші лінії вій. Це чудово, якщо ви намагаєтеся досягти погляду очі кота.

Замість того, щоб застосовувати все це в одну довгу рядок, вона працює краще за все, якщо ви насправді зробити кілька менших ліній. Однак, як ви дотримуєтеся більше, ви будете знайти кращий спосіб для вас.

Переконайтеся, що ви дозволяєте підводка для очей повністю висохнути перед нанесенням макіяжу очей більше і навіть блимає.