як використовувати ваші чи плоского заліза належним чином

Випрямлення волосся CHI Фарука заліза просто найкращий випрямляч для волосся в marketplace.It дуже проста у використанні, яка включає в себе 10 футів кабелю повороту голови, що робить його ще простіше. Шнур насправді довша, ніж на інших торгових марок, а також обертовою голівкою змушує його стає набагато простіше в обігу і експлуатації.

Ви побачите, що Чі випрямляч для волосся набагато швидше працювати в порівнянні з різними праски, він працює ефективно і надає волоссю шовковистий гладкий.

Він діє для багатьох варіацій волосся, виходячи з дійсно сухі, кучеряве волосся, а також етнічні волосся, аж до волосся, які ледь хвилясте, але вимагає дуже мало згладжування. Набагато більш сухі кучеряве волосся потребують захисних продуктів, щоб запобігти його сухою занадто багато.

Найпростіший метод, щоб використовувати ваші чи керамічні заліза, щоб захопити не дуже великі сітки (області) волосся, від 2 до 3 дюймів в ширину і 1/4 дюйма до ½ “товщиною. Найважче ваше волосся, тим менше об’єкти, які ви повинні прийняти.

Вставте одну тарілку під сіткою, поблизу кореня а не вступу в контакт з шкірою голови. Закрий плоскі пластини заліза і поступово ковзати на всьому шляху вниз вздовж волоса до кінця. Коли ваше волосся дуже кучеряве, йти дещо повільніше, що дозволяє теплу проникати більш повно, але не дозволяють йому згоріти. Я пропоную вам перейти в інший раз, ніж ризикувати спалювання вашого волосся.

При менших волосся, вам потрібно підняти волосся прямо з голови, і посуньте залізні пластини до підопічних від голови. Цей конкретний допоможе вам з меншими зусиллями розриву 1 сітка від іншого.

З набагато більш довге волосся, само собою зрозуміло, це не досяжно, тому що ваша зброя не буде достатньо довго! Однак, ви можете почати з створення прощання трохи вище вуха, змітаючи все на іншій стороні голови, а також починаючи з невеликої кількості, яке інші оточуючі це вухо, повільно приносячи трохи більше нижньої поверх нього. Таким чином, ви не будете пропускати.

Чі випрямляч для волосся керамічні дійсно дивовижну роботу навіть тоді, коли ваші волосся вже досить прямо. Ви відкриєте для себе просто ковзають плоскі пластини заліза повільно прямо вниз по довжині вашого волосся дасть гладкою і шовковистою вигляд.

При використанні будь-яких інструментів CHI, дозволяють волоссю охолонути до щіткою або розчісування. Це дозволить переконатися, що ваш стиль буде тривати більше часу.

Ваша CHI випрямляч для волосся може навіть працювати як щипці. Для цього ви повинні вказати пластинами вниз, взяти трохи сітки, близько ½ в один квадратний дюйм, а також знову починає біля коренів, вітер, волосся навколо однієї пластини на всьому шляху від кореня до кінчика, а потім закрийте пластин. Після приблизно 10-секунд, відкрити залізні пластини і посуньте їх з локон, залишаючи волосся у формі завиток, поки він охолоне. Це може бути досягнуто на півдорозі вниз від довжини вашого волосся, якщо ви просто хочете нижньої скручена.

Серед різноманітних інструментів CHI на ринку, ви можете знайти щипці для завивки волосся, які зроблять цю роботу менш важким, проте стиль може бути зроблено з керамічної випрямлення праски мають деяку практику.