як вибрати нові парфуми

Увійшовши у відділ парфумерні магазини може бути лякаючою перспективою; покупці стикаються з сотнями різних ароматів і багато з них заплутатися і просто вибрати для перших парфумів, що вони думають, що пахне прийнятно. Трохи передбачливості проте ухвалення рішення про які духи купити може бути набагато більш простим завданням. Є кілька речей, щоб розглянути перш, і в той час, у пошуках нового аромату, і ця стаття спрямована на вигляд і пояснити ці міркування, щоб допомогти гарантувати, що вам вдасться отримати ідеальний аромат з мінімумом турбот.

Ви повинні почати розгляд, що ви шукаєте в духів, перш ніж ви навіть розглянути на просування в магазині. Парфуми, як правило, розділені на окремі нюхові груп, таких як квіткові, деревні, східні, цитрусові або ароматичним. Перший крок при виборі парфумів, щоб вирішити, який з цих груп ви вважаєте найбільш привабливими і відчувати себе буде найкращим чином представляти вашу особистість. В даний час багато духи містять суміш ароматів від декількох з цих груп, вирішивши, що ви шукаєте, перш ніж ввести парфумерії ви відразу ж зможете звузити діапазон парфумів ви будете вважати, що робить процес набагато легше.

Всі духи будуються з різних «відзначає»: верхньої, середньої (або серця) і нижньої (або бази). Ці ноти класифікуються на основі, як довго вони триватимуть як тільки духи була застосована. Верхні ноти: ті, які миттєво вискочити на тебе, коли духи spritzed. Як правило, вони будуть сильні, але дуже недовго, диспергатори протягом декількох хвилин. Середня нота стане очевидним, як верхні ноти зникати, а трохи більш міцним. 30 хвилин до години після нанесення духів базової ноти з’являться і утворюють міцний аромат парфумів.

При виборі нового аромату пам’ятати, що вони реагують на вас і вашого типу шкіри і природний запах вашого тіла. Як заманливо, як це може бути, щоб купити парфуми, тому що це пахло великим на деяких з них ви зустріли це не означає, що вона буде пахнути ж на вас. Різні ноти в духи будуть більш очевидні на деяких людей, ніж інші, і як духи штанях може повністю залежати від того, як парфуми реагують на хімічні речовини у вашому організмі.

У зв’язку з тим, що духи пахнуть різними на різних людей (і різні знову просто пахнуть парфуми з пляшки) має сенс, щоб розпорошити зразок духів ви розглядаєте на шкіру, в ідеалі зап’ястя і внутрішній стороні ліктя. Для того щоб оцінити різні ноти по мірі їх просування найкраще пробувати максимум два аромати (по одному на кожній руці, щоб уникнути їх, що впливають один на одного) протягом дня до прийняття рішення про покупку. Це дозволить вам відчувати запах, як парфуми розвиватися з плином часу і прийняти обгрунтоване рішення, на якому обидві роботи зі своїм тілом і відображає особисті якості, які ви хочете підкреслити.