яким дерматити розрізняються за формою

Дерматит є одним з найбільш неправильно форми шкірних захворювань. В результаті, люди часто плутають, кращим засобом визначення причин запалення і подразнення. Багато в чому завдяки цим хмарою дезінформації оточуючих дерматит, найбільш ефективним засобом вирішення цих проблем це викликає однаково невідомі.
Дерматит, також відомий як екзема, є загальний стан шкіри, які можуть бути викликані алергічної реакції або дратівливих речовин. У результаті реакції або подразнення, шкіра часто стає червоні, опухлі або блістери, і сильний свербіж. Дерматит є загальним терміном, використовуваним для зв’язку різних запаленнях шкіри. Два з найбільш поширених форм є наступні:
контактний дерматит
Найбільш частою причиною контактного дерматиту є контакт з реакційними дратівливих хімічних речовин, таких як миючі засоби, розчинники, кислоти та шкіри мочалка, або це може бути викликане алергічною реакцією на гелі, лосьйони, антисептики в кремах для рук і відбілювач. За звичайних умов, запалення відступає Після усунення причини, однак роздратування може тривати до 6 тижнів. Щоб полегшити почервоніння і свербіж зволожувачі можна використовувати, щоб пом’якшити і додати вологості шкіри, покращуючи сухість та лущення. Кортикостероїдів креми та мазі можуть також бути використані для зменшення запалення, проте вони часто викликають важкі побічні ефекти, які набагато перевищують початкові роздратування.
атопічний дерматит
Атопічний дерматит є ще однією поширеною формою. Хоча спільне у немовлят і дітей молодшого віку, він може зберігатися до зрілого віку. Атопічний дерматит викликає рожево-червоні, лускаті висипання, які можуть отримати шорсткі, сентиментальне і твердим. У дорослих випадків це знаходиться в основному в ліктях, під колінами, та / або на зап’ястя та кисті рук. Це стан, який не може бути вилікуваний, тільки керований. Тому краще, щоб уникнути використання мила, в той час як застосування зволожувачі, щоб полегшити сухої свербіж шкіри. Деякі медичні працівники визначити кортикостероїдні креми та мазі в якості корисного рішення, але серйозні ризики пов’язані повинні бути серйозно розглянуті.
як природні бальзами шкіри може бути корисною
Тепер, коли хмари, що оточує дерматит був піднятий, що це означає для вас? Тепер Ви озброєні з правильними інструментами для викорінення страшної сухості, подразнення, свербежу та що умова причин. З небезпечними побічними ефектами кортикостероїдні креми та мазі визначені, найбезпечніший план лікування повинні бути зосереджені навколо природних бальзамів шкіри. Ці креми гармонійно поповнити вологу назад у роздратовану шкіру, тим самим забезпечуючи чисте, надійне рішення.