по догляду за шкірою розвитку нових парабенів косметичних продуктів

“Парабенів” слово може звучати більше як історія, яку ви десь читав … тримайся, це притча. Або, може бути, що сильно пахнуть рідини, яка використовується в лампах і у воску? Ні, це парафін. Але парабенів це слово, яке стає часто чув у ці дні, особливо у зв’язку з парабенів косметичних продуктів.

Подумайте про це, по догляду за шкірою продуктів, використовуваних для включати непарні крем для обличчя і крем для гоління у ванній кімнаті полиці не так давно. Ей, погляньте на тих пробірках, і банки майже вирвавшись зі свого кабінету в ці дні. Ви купуєте нові продукти, які обіцяють вам всякі блага? Але б’юся об заклад, ви не дивіться на консерванти, які можуть бути в них, ні парабенів по догляду за шкірою вибір доступні для вас.

Це те, що парабени використовуються для; вони зберігають аромат і чистоту тих, що серійно випускаються зволожувачі, креми, лосьйони гелі, духи і лосьйони після гоління, що вам і вашій родині люблять використовувати.

Парабенів, сказати по правді, не зовсім погано для вас. І вони були навколо протягом довгого часу. Але його тільки зараз, коли вони були виявлені в пухлинах молочної залози, і в рідинах організму, що питання про парабенів косметичних продуктів стала важливим.

Це не важко зрозуміти, чому вони там у ваших тілах. Ми застосовуємо косметичних продуктів на всіх частинах тіла, і так, що включає в себе шампуні і кондиціонери, це означає, що ваші волосся беруть участь також.

З такий інтерес всі ми відчуваємо в нашому доброму здоров’ї, це досить легко зрозуміти, чому парабенів косметичних продуктів стають все більш популярними. Комерційні виробники косметики зараз з’являється все більше і більше схожі на лиходіїв, і ті, носити жирної посмішки на це!

Це не важко зрозуміти їх точку зору, хоча. Я маю на увазі, їх продукція не буде коштувати багато, якщо вони пахли абсолютно погано, коли відкрив, або був противний зелений відтінок росту грибів. І, звичайно, їх продукція буде коштувати нам, що набагато більше, якщо вони були дослідити способи уникнути використання парабенів. Так що нам залишається, щоб озирнутися на альтернативи.

На щастя для вас і мене, є парабенів косметичних продуктів на ринку. Слід визнати, що далеко не достатньо, і більшість виробників знаходяться за межами Сполучених Штатів.

Одним з них є новозеландська компанія, що відкрив і запатентував «функціональні кератину. , Продаваний під торговою назвою Cynergy TK, це було вперше оброблені з овечої вовни. При функціональних кератину в поєднанні з іншими екстракти та натуральні продукти, такі як вакаме в креми для шкіри, в результаті колагену еластину лосьйон, який тримає вашу шкіру виглядати без зморшок і молодий.

Що це означає, що ви можете дати вашу пошкоджену шкіру шанс оновити самостійно, без використання традиційних методів, як підтяжка обличчя або лазерної хірургії. Це шанс для всіх тих прав образи ви зробили для вашої шкіри. Його час, щоб зробити деякі дослідження і виявили, що продукт, який без консервантів, і змінить процеси старіння шкіри.