лазерне видалення волосся на обличчі

Надлишок і небажаного волосся є спільною проблемою. Жінки часто відчувають цей стан на обличчі, особливо верхньої губи або брови області, в області бікіні, під пахвами або на ногах. Чоловіки часто бажання позбутися волосся на спині або грудей. Вони теж можуть мати небажані волосся між бровами або на інших частинах обличчя. Існують різні варіанти, доступні для людей, які запитують: видалення волосся на обличчі. Є процедури, такі як гоління, епіляція, вищипування, крему для видалення волосся, електроліз і які забезпечують тимчасове видалення волосся на обличчі, але мають ряд недоліків.

Лазерне видалення волосся на обличчі у жінок є нашою найвідомішою процедурі при стандартному зображенні. Лазерне видалення волосся на обличчі є одним з п’яти кращих нехірургічних косметичних процедур прагнули люди в Сполучених Штатах. Приблизно 25% всіх пацієнтів особи видалення волосся чоловіки. Косметичне лазерне видалення волосся на обличчі стає розширення відомого щороку, як все більше і більше пацієнтів пожинає прибуток лазерного видалення волосся на обличчі. Лазерне видалення волосся на обличчі тепер поставляють безпечний і ефективний метод усунення волосся на обличчі. Лазерне видалення волосся на обличчі є практично постійним і без болю процедура, яка успішно видаляє небажане волосся на обличчі пацієнта.

Лазерне Видалення волосся на обличчі є швидкий, простий і більш затишним, ніж інші способи, як віск або електролізом. Це бездоганна процедура обіду, який може приймати максимально коротким 10 хвилин за сеанс. Лазерне видалення волосся на обличчі на сьогоднішній день є кращим великий термін рішення небажаного волосся на обличчі. Процедура для обличчя видалення волосся саме здійснюється досвідченим і кваліфікованим пластичним хірургом в лікарні або медичному кабінеті. Хірург зазвичай підготовка зони обробки, а потім застосовувати знеболюючий крем, перш ніж почати догляд за шкірою обличчя лазерної епіляції.

Хірург потім використовувати інструмент, які передають імпульси світла в пігмент волоса, щоб зупинити ріст волосся. Як правило, це не болючий процес, хоча пацієнти можуть відчувати себе ніжною гаряча сенсація. Деякі пацієнти можуть знанням почервоніння, чутливість і малий кірки шкіри протягом першого тижня після видалення волосся на обличчі. Після видалення волосся на обличчі, пацієнти повинні уникати сонця без належного захисту. Побічні ефекти від лазерного видалення волосся на обличчі дуже рідкісне, але може включати в себе зміну кольору шкіри, печіння і міхурів. У цілому, лазерне видалення волосся на обличчі є безпечним і ефективним методом видалення небажаного волосся на обличчі назавжди.