келоїдних рубців і лікування

Існує тільки один тип шрамів, які в змозі продовжувати рости за межі свого початкового розміру, келоїдних рубців. Вони результатів минулих ураженнях шкіри. Ці ушкодження кабіни включають порізи або садна. Вони також можуть бути залишені шкірою пірсинг чи хвороби, такі як вітряна віспа або прищі.
варіанти лікування
Існують різні варіанти лікування келоїдних рубців, проте ці варіанти діляться на дві основні категорії. Ви можете лікувати шрами з актуальних варіантом, шрам крем або гель. Інший підхід полягає в тому, що операція може включати в себе традиційні методи або лазерної терапії.
хірургічне лікування
Операція підхід більш ризикованими. Ви повинні взяти час, щоб подумати про те, що цей варіант тягне за собою. Перший ризик алергії анестетика. Це також ризиковано, як під час операції, видалення рубців, цілком можливо, що інші шрами сформують. Існує також ціна, яку слід брати до уваги, як це зазвичай висока. Ті, з медичним страхуванням не всі обіцяні покриття на естетичні операції, такі як ці, так і без покриття ви можете очікувати платити чималу ціну для видалення рубців. Є й інші медичні методи, які включають вживання ін’єкційних шрами зі стероїдами або кортизон, а не насправді хірургічне видалення шраму. Тим не менш, результати цих ін’єкцій не завжди те, що пацієнти сподівалися, і вартість все ще на крутий стороні.
місцеве лікування
Інший метод полягає в лікуванні з актуальним продуктом. Ця опція не показує негайний результат, необхідно терпіння. Тим не менш, цей метод є меншим ризиком, а також дешевше, ніж альтернативні. Актуальні продукти включають креми, гелі і силіконові плівкою.
Тільки продукти, які містять силікон були доведені, щоб бути ефективними. Тому що силіконові так важливо в видалення рубців, це в ваших інтересах, щоб тільки подивитися на продукти, які включають цю життєво важливим компонентом.
Силіконова плівка довела стерти келоїдні рубці, поставивши продукт на уражену ділянку. Цей продукт, на жаль, існує і дорожчий варіант. Є також спільні проблеми, з брезентом втрачає своє місце по шраму за рахунок додаткового руху, і це тільки ефективним, якщо їх помістити на уражену ділянку протягом певного періоду часу.
Найбільш ефективним лікування келоїдних рубців
Актуальні видалення рубців гелі або креми найбільш ефективних методів лікування, коли справа доходить до видалення келоїдних рубців. Силіконові створює захисний бар’єр по шраму, що у формі гелю, є достатньо гнучкою для підтримки природного руху і підтримувати контакт зі шрамом на необхідний період часу, необхідний для того, щоб почати процес загоєння. Цей гель захист здатна охороняти район від зовнішніх елементів, а також зволожують келоїдних рубців. Повільно шрамами області починає гоїтися і придавити в навколишнє здорову шкіру.
Тому що келоїдні рубці можуть збільшуватися в розмірах, важливо дбати про них відразу ж. Якщо ви опинитеся з келоїдні, ви повинні шукати відповідні та ефективні лікування келоїдних рубців для вирішення цієї проблеми, як тільки ви можете. Хоча деякі більш серйозні випадки потребують операції, більшість шрамів може бути зменшена за допомогою простих актуальні гелі видалення рубців.