економія грошей Весільні поради

Кожен раз, коли ви додати ім’я в Ваше запрошення, Ви збільшити бюджет значно. Це не просто харчування витрат, але й додаткові центральні, послуг, оренди і т.д. Нікого не запрошувати ви не говорили в п’ять років. Не відчувати себе зобов’язаними, щоб самотні люди принести дату. Уникнути почуття тиск, щоб запросити всіх своїх колег по роботі. І не дозволяйте своїм друзям приводять своїх дітей. Ви також можете вирішити для усунення категоріями, як “родичі далі, ніж двоюрідні брати» або «друзі з волонтерської роботи.” По не запрошую нікого з цієї групи, ви допоможете уникнути образи.

Для релігійних весіллях, розглянути Ваше весілля біля головного свята. Церква вже буде оформлений, економлячи вам багато грошей на квіти. В інші дні, шукайте простоти. Свічках церемонія може бути романтичним, чудовий, і недорого.

На відміну від багатьох видів одягу, весільні сукні не отримують багато зносу, так що вони ідеально використовувати предмет одягу! Ви також хочете, щоб перевірити величезний вибір суконь на Ebay. Якщо ви йдете з eBay, отримати собі виміряні дуже ретельно, щоб переконатися, що сукня підходить. Ще краще, відвідайте місцевий магазин і знайти кілька суконь, які дивляться фантастичними на вас – і потім подивитися на той же сукнях на eBay у Ваш правильний розмір. Хто буде знати, що це використовується – і кого це хвилює?

Ви, можливо, мріють про ідеальний, казкові весілля. Однак, якщо у вас немає часу і грошей, необхідних для створення такого весілля, намагаються зробити це тільки викличе фінансові труднощі і непотрібних стресів. Так що, якщо у вас багато зайвих грошей і може дозволити собі весільний планувальник і всі інші предмети розкоші, тоді вперед. В іншому випадку, ви повинні будете тримати весілля маленький і простий, так що ви і ваші друзі і сім’я можуть піклуватися про себе різні механізми. Навіть простий весілля надасть вам багато спогадів, щоб плекати протягом цілого життя.

Якщо ваше весілля в той час року, в якому цвітуть квіти легко, рекомендується використовувати квіти з вашого саду, або з різних друзів і родичів. Це може бути трохи ризиковано, тому вам може знадобитися Plan B, у випадку, якщо природа заважає раптово суворим гарячої або холодної заклинання, або напад сарани або собака викопує всіх квітучих рослин і т.д.! З невеликою кількістю досліджень і планування (і Plan B), ви можете навіть спробувати посадки саджанців, досить далеко авансів, щоб цвісти для вашого весілля. Вони можуть навіть бути використані в їх горщики для приголомшливі дисплеї, і вибрав для букетів. Використання красиво тоноване листя багатьом з дисплеїв, може бути, за допомогою декількох кольорів акцентом, може бути чудовим. Вони можуть часто бути легко отримані з дерев і чагарників друзями та родиною абсолютно безкоштовно.

Іноді економія грошей може бути настільки ж простим, як святкують свою індивідуальність або з урахуванням унікальних властивостей Вашого місця. Замість гостьової книги повні імена, які можуть бути безглуздими через 50 років, ми вирішили взяти груповий знімок всієї нашої весілля і гостей. Бачачи, як всі дивилися на прекрасний день, що є настільки значущим для нас – і ми економили на вартості гостьова книга, перо та інші атрибути, які додають до нижньої рядку.